Kupujem masinu za pranje auta!!!

Kupujem masinu za pranje auta!!!

Kao sto pise u naslovu,kupujem neku manju masinu za pranje auta...da je jeftino,necu otvarati praonu,vec samo za licnu upotrebu!;)
Nezna mi niko oprati auto,kao ja sam sebi!:lol:
Ako neko zna da neko prodaje,neka da link,broj i sl!
 
Član
sacekaj proljece bice akcija po trznim centrima ove male se ne kupuju polovne Moras imati na umu da je to kvarljiva roba - plasticni klipovi brzo se izlizu pa slabo kompresuje Mi sezonski u radnji poderemo komad uz sedmicno pranje od par sati rada Ove po 70-80 maraka otpisi slobodno Karcher je bio oko 130 - 160 najjeftiniji model i moze fino sluziti Bosch je nesta skuplji ali puno bolji ;)
 
niksa je napisao(la):
sacekaj proljece bice akcija po trznim centrima ove male se ne kupuju polovne Moras imati na umu da je to kvarljiva roba - plasticni klipovi brzo se izlizu pa slabo kompresuje Mi sezonski u radnji poderemo komad uz sedmicno pranje od par sati rada Ove po 70-80 maraka otpisi slobodno Karcher je bio oko 130 - 160 najjeftiniji model i moze fino sluziti Bosch je nesta skuplji ali puno bolji ;)

I koliko dajete garancije na karcher???
 
Administrator
nedavno kupljen BOSCH mini wap, za oko 250 KM, odlicna masina, mozda jeste malo poskupa ali je i kvalitetna... do sada su dvije vec crkle jedna karcher i druga žnj marka..
 
Mislio sam uzeti nesto do 140 KM!Nista jako,skupo...pa vidjet cu,ako sta naleti...na kakvoj akciji uzeti!
Znaci prvo gledati BOSCH pa onda Karcher...a ovo slobodno mogu odbaciti!
Hvala svima!
 
BHT Ovisnik
trazi ti karcher,imali smo prvo onaj na naftu,al karcher koristimo vec nekih 7-8 godina,ovo nam je drugi sada,taman mu 2 godine u praoni,toliko daju garanciju,bar na ovaj nas,inace je placen 3700km,glavni zastupnik je leventic u drinovcima,al uvijek su na terenu po bosni,od ovih slabijih slabo ista ista moze koristiti,nisu losi ni polovni u njih,malo jaci pojeftino mozes naci,ako zelis imam ti broj njihov :)
 
Član
evo naso sam na drugom forumu pa sam samo C/P tekst

karcher K397
hobi aparat za pranje vozila ili slicno,remontovan (pumpa,ventili,semerinzi itd),servisiran novo ulje,max bar 120,1700 w motor,6 metara crijevo,pistolj i rotacioni prikljucak 180 KM 061/745-066
 
Član
meni se ovaj cini taman za kucne upotrebe :
http://www.pik.ba/artikal/741659/kompresor-za-pranje-auta-nov-einhell/
 
Ljudi zna li ko...ili ima li ko da prodaje kakvu polovnu Karcherovu masinu...da nije previse skupa?!?
Imam nekih ponuda...ali samo karcher dolazi u obzir!
Ako ima sta do 140 KM?
 
Član
subotom i nedeljom odes ujutro na Ormanicu i Loncare, nije ti daleko...zna ih biti dobrih jeftinih...ja prije 2 god kupio za 80 kM i super radi i dan danas...;)
 
Član
Da li zainterovan za nesto slicno ,javi se na pp/
http://www.pik.ba/artikal/492832/karcher-masine-za-pranje-razliciti-modeli-/
 
Top