Kupujem instalaciju plina

Kupujem instalaciju plina

pa za ajnspric ide po pravilu sekvent? jel tu instalaciju trazis? naravno da se moze i obicni plin spojiti.. ali..
 
Član
ne znam kako je kod mercedesa rijeseno,al vecini ajsprica plin podere protokomjer detonacijom...mislim na obicni...
 
Član
edoze je napisao(la):
ne znam kako je kod mercedesa rijeseno,al vecini ajsprica plin podere protokomjer detonacijom...mislim na obicni...

Onima koji ne znaju ustimati auto ;) kod mene je takav protokomjer i nikad detonacije....
 
Član
E ne znam da li se moze prepraviti, uglavnom imam kablazu i onaj prekidac sa automackim cokom!
30Km bi to bilo ako ti odg!
 
Član
nema mecka protokomjer :D a nasao sam na piku momak prodaje komplet instalaciju od seqventa pa poslao sam mu poruku pa cemo vidjet :cool:
 
Član
trizex je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ne znam kako je kod mercedesa rijeseno,al vecini ajsprica plin podere protokomjer detonacijom...mislim na obicni...

Onima koji ne znaju ustimati auto ;) kod mene je takav protokomjer i nikad detonacije....

Doduse,kad irgeti stavljaju instalaciju na 2,5 a instalacija za 100KS,ne moze valjat...mada,opet kazem,jedna detonacija i ode protokomjer,pa nek se cuva onaj ko planira ugradjivat:icon_smile:
 
Top