kupujem auto do 7500KM-SARAJEVO

kupujem auto do 7500KM-SARAJEVO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kupujem auto do 7500KM da je iz sarajeva jer sutra dolazim u sarajevo da kupujem neka auta,pa vas pitam da li znate da neko prodaje auto do 7500KM,,
ono po internetu me ne zanima,,
Marka auta nije bitna!!!

poz Svima;)
 
Član
prodaje kolega sa posla Punta 1,9 jtd 2003g. Extra oprema, mislim da je elx posto ima onaj fabricki woofer.Metalik crni,5 vrata.Kupljeno u auto kuci, prije 2 godine(placeno 12000 do registracije). auto extra odrzavano, prije mjesec dana znam da su uradjene komplet kocnice(Valeo).Tek registrovan.Cijena je u okviru te cifre, mislim cak i jeftinije.
Lokacija : Sarajevo, Dobrinja 061530030 Edin.
 
Član
hajde pomozite mi,,imal vam kakav komsija ili prijatelj da prodaje auto:icon_question:

ja sutra dolazim u sarajevo

-adnan- je napisao(la):
prodaje kolega sa posla Punta 1,9 jtd 2003g. Extra oprema, mislim da je elx posto ima onaj fabricki woofer.Metalik crni,5 vrata.Kupljeno u auto kuci, prije 2 godine(placeno 12000 do registracije). auto extra odrzavano, prije mjesec dana znam da su uradjene komplet kocnice(Valeo).Tek registrovan.Cijena je u okviru te cifre, mislim cak i jeftinije.
Lokacija : Sarajevo, Dobrinja 061530030 Edin.

prijatelju iz iskustva da ti kazem,punto 1.9 jtd trosi vise goriva od benzinca 1.2 ,znam to iz iskustva,,ja takva auta placam do 5000KM...Hvala na pomoci

meni treba nesto ovakvo evo pogledajte link da imate orijentir:
http://www.market.ba/vozila/auto/oglas/522739
 
Član
Punto 1,2 16V 2001, znaci sporting al sa ubacenim menjacem od 5 brzina. Klima, eletricni podizaci stakala, city servo, ABS airbag, jako lep enterijer sive boje... Apex sportske opruge, alu felge 15", novitec dupli izduv kompletan kit. Auto je registrovan pore nekih 10tak dana cena je 5900KM... moguc je pregovor. Nema dodatnih ulaganja.
[attachment=34173] [attachment=34174]
 
Član
joj ja sam vama zaboravio reci...nemojte mi ta sredjena auta s pojacanom snagom s čipovanim motorom,sa sportskim oprugama,,,uredu je kad je lijep exterijer s nekim finim felgicama i sa zatamnjenim staklima,,,
 
Član
Ako hoces, imam ti Twinga 1,2 8V, jako ekonomican auto. Panorama krov, ima sve osim klime. 5500KM

pa dobro treba da se izjasnis sta zelis... previse si uopsteno naveo.
auto je sirok pojam... s obzirom na prirodu samog foruma ocekujem da trazis nesto avangardno....

za 7500Km imas mercedes W124 250 td 1992. godiste, ali sumnjam da to trazis. :D
 
http://www.bhtuning.com/bmw-e36-325tds-11-1993-t-37688.html

Druze, odgovara li ti moj auto?

Naravno i cijena moze malo dole!!!
 
Član
Drug odgovara li ti moje auto, evo slike imas ovdje http://www.bhtuning.com/citroen-xsara-1-6-16v-t-43673.html, auto je u stvarno dobrom stanju, prodajem ga jer kontam uzimati sebi nesto vece, zbog djeteta, ako si zainteresiran, poslati cu ti broj na PM. Pozdrav!
 
Dzeniii je napisao(la):
kupujem auto do 7500KM da je iz sarajeva jer sutra dolazim u sarajevo da kupujem neka auta,pa vas pitam da li znate da neko prodaje auto do 7500KM,,
ono po internetu me ne zanima,,
Marka auta nije bitna!!!

poz Svima;)

dacuti ja audia a 8 4.2 plin s line nase table treba ga reg
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
sto je dize u zrak :lol::lol::lol:

ja mislio dzeni vise nije banovan :icon_confused:


Sta fali koliko je tema stara taman mu je to staro auto isfuralo :p eo prilike nek kupi drugo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top