Kupujem auto do 6000 km

Kupujem auto do 6000 km

Član
Kupujem registrovano auto do 6000 km, treba mi na mjesec dana da imam sta vozat dok svoje pravim i da ga prodam za iste pare.

Prednost: golf 2, 3, 4, pezo 307, astra benzin, fiat punto, stilo...realne ponude, bez lagune, tdci fordova, megana dci, bmw tds..
 
Član
Da to nije puno para radi mjesec dana.. radije iznajmi onda auto ako se ima vec :D il kupi skuter pa da imas lijepo je vrijeme :D
 
Član
Kad bi bio neki fin stilo astra limuzina ili karavan za njega bih odmah imao musteriju za mjesec dana, isto i za neki 307 sw karavan..odgovara mi i brava jtd, punto jtd..sve sto se moze prodat i da budem na nuli :D
 
Član
Hajd drago mi je nek si uzeo,vidio sam vas kad ste dosli po nju :D

Za one pare svakako nisi mogao nista bolje uzet,a na autu je dosta stvari uradjeno.
 
Član
Hajd drago mi je nek si uzeo,vidio sam vas kad ste dosli po nju :D

Za one pare svakako nisi mogao nista bolje uzet,a na autu je dosta stvari uradjeno.

A vidio sam peticu na parkingu :D Posluzit ce svrsi, nisam bio ogranicen budzetom, ali za ove pare bolje nego golf dvojka :D
Trazim sad neke felgice 15" za njega, ne mogu da vozim na ratkapama ni ovih 20 dana :D
 
Član
A vidio sam peticu na parkingu :D Posluzit ce svrsi, nisam bio ogranicen budzetom, ali za ove pare bolje nego golf dvojka :D
Trazim sad neke felgice 15" za njega, ne mogu da vozim na ratkapama ni ovih 20 dana :D


To je ta petica :p,a pored nje siva Alfa od tog momka,zato i jest prodavo Bravu haha

Ne znam gdje su mu 15ke,imao je na Bravi 15ke alu,da ih nije prodo,ne pitah ga.Ma znam ja da je dosta stvari uradio u zadnje vrijeme,zato i jesam postavio link,a ono oko limarije gluposti svakako znas sam sebi sredit,tako da te nije briga haha.Btw. cipuj je,bila je ona nekad cipovana,auto je bilo ludo stvarno hahaha.
 
Top