Kupujem auta

Kupujem auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imas taunusa na mark etu se prodaje al je bez motora ... onako kako se sa slike vidi skoljka, u jako dobrom je stanju ... pozdrav
 
Član
JeTTa je napisao(la):
Kao sto stoji u naslovu.

Ako neko ima ili zna da negdje stoje na otpadima ili slicno.

-Opel kadett c Coupe,
-Opel Rekord c Coupe,
-Ford Taunus Coupe 1970-76,
-Ford Capri,
-Ford Granada Coupe,

Ili neki slicni modeli pa da postavi slike, cijenu....

Hvala.

u Novom Travniku ima jedan Taunus 70-o godiste 1.6 benzin momak je poceo nesto raditi ofarbao ga i stavio alu felge i stao.Raspitat cu se da li ga prodaje pa cu ti javiti
 
Član
eddo je napisao(la):
imas taunusa na mark etu se prodaje al je bez motora ... onako kako se sa slike vidi skoljka, u jako dobrom je stanju ... pozdrav

isao sam da gledam ovog u kiseljak, ima dobru liniju ali i po 3 centa k* na odredjenim dijelovima, al nije ni to problem posto sam ga konto do lima ogulit pa onda radit, vec je problem sto on nikako nema motora a i trazi previse para. spustio 200-300 maraka, moze mi bit za slep sluzbe.

pa onda i fali dosta dijelova, od zmigavaca pa dalje, ali da je imao bilo kakav motor uzeo bi ga.


je li neko vidio ovog sa marketa, kakav je, pise livanjski kanton.
http://www.market.ba/oglas/399280
Nije coupe al bi se i on mogao fino odradit
 
Član
JeTTa je napisao(la):
g0go je napisao(la):
Ovako nesto ? :D ti meni sredis da prodam auto hitno ... ja tebi sredim ovo odmah dan poslje... ?

za taj u mostaru covjek trazi 1000km i nevalja kurcu... struo vas koliki... covjek se samo hvali da moze upaliti !!! :D



gdje se ovaj nalazi, nije bas u nekom stanju al..., ovo je cini mi se taunus, kolko je para



ovo je rekord c coupe... covjek u njemackoj bude dolazi tu ... nalazi se u jednom selu kraj stoca ... mogli bi se cuti i dog...

Mozes li ti meni naci kupca za moje auto ?
 
Član
badboy je napisao(la):
ima kod mene ford taunus ... zeleni sa bijelim krovom , extra je ... u odlicnom je stanju , mogao bih pitat jel na prodaju ...

vidio sam ga al mislim da bi bio skup ko nov je ,

činimse da sam u Prijedoru vidio neki kadet stari ko onaj na slici ovde u oglasu,
možda ima neki oglasnik sa tog kraja imo sam prije neki link ako nađem staviću :123:
 
Član
Trozic je napisao(la):
badboy je napisao(la):
ima kod mene ford taunus ... zeleni sa bijelim krovom , extra je ... u odlicnom je stanju , mogao bih pitat jel na prodaju ...

vidio sam ga al mislim da bi bio skup ko nov je ,

činimse da sam u Prijedoru vidio neki kadet stari ko onaj na slici ovde u oglasu,
možda ima neki oglasnik sa tog kraja imo sam prije neki link ako nađem staviću :123:


Kazu da ima u prijedoru na nekom otpadu jedan kadet c coupe vidio sam cini mi se slike na AK Opelteam, nije mi se cinio los a ima i jedan sedan sa dvoje vrata. neznam da li je prodan i kolko je para.

g0go je napisao(la):
JeTTa je napisao(la):
g0go je napisao(la):
Ovako nesto ? :D ti meni sredis da prodam auto hitno ... ja tebi sredim ovo odmah dan poslje... ?

za taj u mostaru covjek trazi 1000km i nevalja kurcu... struo vas koliki... covjek se samo hvali da moze upaliti !!! :D



gdje se ovaj nalazi, nije bas u nekom stanju al..., ovo je cini mi se taunus, kolko je para



ovo je rekord c coupe... covjek u njemackoj bude dolazi tu ... nalazi se u jednom selu kraj stoca ... mogli bi se cuti i dog...

Mozes li ti meni naci kupca za moje auto ?



Neznam mogu pitat nekog al cisto sumnjam.
 
Član
ima u Gracanici na jednom otpadu Taunus odlican odradjen generalno


mjenjac mu zaribo
 
Član
DaBu je napisao(la):
ima u Gracanici na jednom otpadu Taunus odlican odradjen generalno


mjenjac mu zaribo

Pa koji je taunus, jel kupe, kolko je para, znas li ista. Jest da bi me malo skupo doslo slepanje al nesto bi se skontalo ako nebi bio skup.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top