Kupujem: Alu felge 14 ili 15, 4x100, za golf mk1

Kupujem: Alu felge 14 ili 15, 4x100, za golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
HITNO kupujem felge 14 ili 15, sa ili bez guma, 4x100, za golfa mk1...maximum 300 km...trebaju mi sto prije (ali ne i bilo kakve) jer nemam na cemu da vozim auto...
Ponude ovdje, ili jos bolje na 061745210, jer nisam cesto na forumu...
mogu sa gumama, i bez guma...
 
Član
imam ti ja 15-ke s gumama 195x50 r15 falc imaju 5cm nisu lose pogledaj na mom profilu pa se javi u pp ako si zainteresovan;)
 
Početnik
Drug, nesto vise old school mi treba. german... i lokacija Sarajevo i bliza okolina...
 
Legend
oggy, jedna drugarska preporuka, 14ke ce ti vrtit svakom brzinom, tako da znas :)
ganjaj po meni 15ke ;)
 
Početnik
@ljuboje. ne znam sta imas?
@.noke., znam, sinoc sam se u to uvjerio dok sam se potezao sa nekom ibizom crnom...klize, al jbg, ne u svakoj, a i ne mogu sad gasat, dok trapam ne sredim jer je u kurcu sve, a i kocnica je losa...treba se i zaustavit, jbg :D

Znaci, u obzir dolaze samo 15-ke, bez guma...
 
Član
po meni su ove pravoo jeftine a poprilicno su old school
http://www.pik.ba/artikal/1289884/alu-felge-bbs-rz-15-quot-4x100/
jes da su na tricama dolazile ali lijepe su

ili imas nokke prodaje one kao replike scmidth modern line ispolirane po meni jako lijepe felge :cool:
 
Početnik
ipak sam odlucio uzeti celicare 14-ke, pare mi trebaju da mehaniku sredim, nisam vise styler :cool:

MOZE LOCK!
 
Član
.nOKe je napisao(la):
oggy, jedna drugarska preporuka, 14ke ce ti vrtit svakom brzinom, tako da znas :)
ganjaj po meni 15ke ;)

pojma ti moj noke nemas izvini ali kako nesto mozes reci nekome a da se ne raspitas malo jer meni je auto vise slajdralo na 15-ci nego na obicnim 14-kama i to zimskim savinim gumama nije to samo skloni nogu sa kvacila i pun gas treba malo imati vise prakse i nece slajdrati;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top