Kupovina tipskih patosnica / podmetača .

Kupovina tipskih patosnica / podmetača .

Auto shop maja je jako dobar i kvaliteta a i fine su cijene. Ja sam danas nasao kod nas u SCC-u radnju koja pravi patosnice po narudzbama. Biras materijal, savove i konce kao i Logo koji zelis. Cijena jeste malo jaca ali mislim da vrijedi. Ide od 60 do 70KM. Sutra cu ici da vidim da sta dogovorim da vam snimim video kako to sve izgleda
 
Član
Auto shop maja je jako dobar i kvaliteta a i fine su cijene. Ja sam danas nasao kod nas u SCC-u radnju koja pravi patosnice po narudzbama. Biras materijal, savove i konce kao i Logo koji zelis. Cijena jeste malo jaca ali mislim da vrijedi. Ide od 60 do 70KM. Sutra cu ici da vidim da sta dogovorim da vam snimim video kako to sve izgleda

Ima li možda ta radnja iz SCC-a PIK profil ili facebook da se pogledaju radovi i ponuda ?

To je nešto puput ovih , samo možda kvalitetniji materijali :
http://www.olx.ba/artikal/21532645/proizvodnja-tipskih-auto-patosnica-podmetaca/

Pošto ide zima više me interesuju gumene, bitno je da su provjerene, standardno da nije plastika, da ne smrde ...
 
Član
posto si iz Tuzle ne znam da li si cuo za ovog u Miricini tamo ? Nipex od njega uzima i prodaje , a on to negdje iz njemacke narucuje.ja sam kupovao ove platnene i bas su dobre cvrste 40 km ili cak 30 sad se nesto ne sjecam sa cepovima..a imas i gumene one su oko 60-70..mogu ti proslijediti broj pa ga nazovi i pitaj...
 
Član
i kakav je taj iz miricnie jel to sigurno orginal? tj dobar kvalitet i ja bi trebao neke platnene s line :)
 
Član
Raspitao sam se malo detaljnije za ove iz Miricine .
Platnene imaju od 35 , 45 i 55 KM .
35 - granulatna podloga - premium materijal
45 - gumena podloga
55 - tvrdi gumeni nepropusni sredisnji sloj , odozgo gusto tkani velur

Gumene dolaze za 7 dana , Petex - made in CZ , kaze da su kvalitetne i da se ne rade od reciklirane plastike , isto tipske , 60 KM .

Sve cijene su sa dostavom .

Da li ima razlike u cijeni za druga vozila nisam pitao ...
To je ova firma Em effect : http://www.olx.ba/profil/emeffect
 
Član
Nije to skupo (Y)

ja sam uzeo na otpadu od hode civic 2009god za 25 KM, uporedio sa mojim originalnim vidim slicna dimenzija a ove od honde ljepse i kupim ih :)
 
Top