Kupovina Passat b6

Kupovina Passat b6

Član
Pozdrav,

U namjeri sam da kupim auto Passat b6
Pa me interesuju iskustva vasa i opcenito potrosnja goriva

Imam priliku uzeti
2.0 TDI 81 kW commonrail
Ili
1.9 TDI BKC pumpa dizna

Sta je bolji odabir? Mane prednosti iskustva potrosnja?
Euro 5 ili Euro 4 dilema?

2.0 TDi 103 kW ne dolazi u obzir te savjete nemojte pisati
 
Član
Proširi vidike, kupi nešto drugo, man se tog vw preplaćenog, bez imalo opreme đubra!

Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
 
Član
Svakako idi na CR jer je to mladji motor, 2009 ili 2010 god passat. Neka razlika u kw i nije ali prednost 2.0 ako ti 103 kw ne treba.
 
Član
Proširi vidike, kupi nešto drugo, man se tog vw preplaćenog, bez imalo opreme đubra!

Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
Prijatelju ne sviđa mi se nista osim VWa
Shvati kupim jebenog nisana renoa il tako nesto i ne mogu ga prodati nikad i za 2 godine padne cijena 4 5 hiljada
Ja uzimam auto sa full opremom parking senzorima kozom highline itd
I imam para da kupujem rezervne dijelove gume a ne ko vecina kod nas kupi passata vozi 10 godina na gumama jednim dok zice ne ispadnu
 
Član
Ja se ne slažem s tim, pogotovo što niko nikad ne razumije, istog godišta npr peugeot 508 2015 2.0 hdi je paz al paz u startu jeftiniji 10-15 hiljada od npr passata,što znači i da gubi cijenu kao što kažeš a ne gubi, imaš već u startu te pare za eto 5..6 godina opadanja cijena. To narod naš ne razumije, može jeftinije održavat auto, s boljom opremom u startu, manjom kilometražom, boljim izgledom itd itd...
Razumijem ja da voliš tu marku, shvatam, imaš takvo mišljenje, kao i ja svoje, sasvim razumljivo, čisto sam ti dao savijet,možda nekad shvatiš, možda ne, nikad nećemo saznati... Poz

Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
 
Član
Prijatelju ne sviđa mi se nista osim VWa
Shvati kupim jebenog nisana renoa il tako nesto i ne mogu ga prodati nikad i za 2 godine padne cijena 4 5 hiljada
Ja uzimam auto sa full opremom parking senzorima kozom highline itd
I imam para da kupujem rezervne dijelove gume a ne ko vecina kod nas kupi passata vozi 10 godina na gumama jednim dok zice ne ispadnu
Ja se ne slažem s tim, pogotovo što niko nikad ne razumije, istog godišta npr peugeot 508 2015 2.0 hdi je paz al paz u startu jeftiniji 10-15 hiljada od npr passata,što znači i da gubi cijenu kao što kažeš a ne gubi, imaš već u startu te pare za eto 5..6 godina opadanja cijena. To narod naš ne razumije, može jeftinije održavat auto, s boljom opremom u startu, manjom kilometražom, boljim izgledom itd itd...
Razumijem ja da voliš tu marku, shvatam, imaš takvo mišljenje, kao i ja svoje, sasvim razumljivo, čisto sam ti dao savijet,možda nekad shvatiš, možda ne, nikad nećemo saznati... Poz


Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
 
Član
Ukus je ukus
Ja nikom nisam nametao da kupi VW
Imao sam Renaulta Peugeota itd..
Hvala vise ne...
Postujem sve koji ga voze, ali ja zazmirim na jedno oko kad ga vidim...
 
Član
Ma nisam ni ja nametao kolega, niti vrijeđam koga, sve pet, samo radim u autodijelovima, znam koliko se kvari taj auto, opcenito vw,pa zato kažem, savjetujem ljude, naravno poštujem kao sto sam i u proslom postu rekao svačije mišljenje, nek je sretno sa kupovinom

Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
 
Član
Ma nisam ni ja nametao kolega, niti vrijeđam koga, sve pet, samo radim u autodijelovima, znam koliko se kvari taj auto, opcenito vw,pa zato kažem, savjetujem ljude, naravno poštujem kao sto sam i u proslom postu rekao svačije mišljenje, nek je sretno sa kupovinom

Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
Kvari jer se najviše voze i kvare se sto se ne odrzavaju.
Evo ti jedan primjer.
Na olx.ba imas 24 000 vozila VW proizvodjaca koja se prodaju.
Drugi po redu je Mercedes sa vise od upola manje odnosno oko 10 000 vozila pa poslije slijedi audi sa 9 000 itd.
To ti je pokazatelj koliko je zapravo vw zastupljen u BiH u odnosu na druga vozila.
 
Top