Kupovina novog opela

Kupovina novog opela

Član
vezano za problem s opelom,vozio sam ih dosta i nijedan nece fino u prvu brzinu u voznji...ne znam sto...ukljucujuci i moju astru...tacnije,mjenjac ne klizi kao u ostale brzine...
a sto se tice servisa,ne samo opelovog,nego svih,kad se prokonta logicki,sto bi se oni izlagali trosku il necemu slicnom ako te mogu vuci za nos dok ne poludis i nadjes sebi majstora privatno...balkan...
 
Član
I zbog nestrucnih servisa i lose usluge pada reputacija odredjenoj marki:icon_rolleyes:

Na hiljade tih astri se vozi po cestama bez problema, mozda da je gdje u njemackoj na prvom servisu bi mu to rijesili al nazalost ovo je balkan :icon_evil: po mnogo cemu lose mjesto za zivot ma kolko govorili da nam je lijepo....

Recimo opel insignija je naprodavani automobil u Evropi u svojoj klasi, bio je jos jedan test od prosle godine u kojem se kaze da su vozaci u EU bili najzadovoljni tim autom znaci nije do opela samo je do servisa ;)
 
Član
Evo ja imam problemcic sa Insigniom, sad ce mo vidjeti sta kaze servis i u kom roku ce da otklone ''kvar''?:icon_rolleyes:
 
Početnik
A20DTH je napisao(la):
Evo ja imam problemcic sa Insigniom, sad ce mo vidjeti sta kaze servis i u kom roku ce da otklone ''kvar''?:icon_rolleyes:

jeli problem da tacnije preciziras kvar ako si u toku,jer stvarno mi je zao ako kvar bude veci a na novom je autu i pored svega po meni auto je predobro ;)
 
Član
Nije problem a nije ni neki kvar ali smeta mi.
Naime juce primijetim da je tipka 1 na centralnoj konzoli potonula i da ne radi kao ostale. Znaci funkcionalna je samo se ne vraca nazad kad je pritisnem vec ostaje malo udubljena. :icon_sad:
 
Početnik
A20DTH je napisao(la):
Nije problem a nije ni neki kvar ali smeta mi.
Naime juce primijetim da je tipka 1 na centralnoj konzoli potonula i da ne radi kao ostale. Znaci funkcionalna je samo se ne vraca nazad kad je pritisnem vec ostaje malo udubljena. :icon_sad:

Drago mi je da nije nesto ozbiljno.Da nije mozda jace pritisnuta pa negdje "steka" i jesi li provjerio po forumimam i sl da li je neko vec imao taj problem
 
Član
Ma ajd da je to jedina muka koja me juce zadesila. Procitaj u mojoj garazi sta mi se juce desi.
Nikome se nije tako nesto desavalo, nema nista na forumima. Kontam da mu se otkacio neki mehanizam ili feder koji vraca tipku. Neka banalnost je, ali treba to sad sve raskopati da se izvadi uredjaj van.
Trazicu service manual da vidim kako se skida , nesto sumnjam u strucnost ovih u servisu. Oni se odmah hvataju za sarafciger.
 
Član
Standardno kod nas sto se tice garancija, zato radje kupiti polovno (staro 2 ili 3 godine) bez garancije i haman u pola cijene, pa bom macak u vreci al se bar tjesis sto nije puna cijena i sto nije novo a macak u vreci. Gledao sam knjigu zalbi u berlini u bihacu (glavni zastupnik za VW) pa ja nisam mogao da vjerujem koliko zalbi i reklamacija ima za godinu dana i to vise reklamacija na jedno te isto auto, a gdje su oni sto se nisu upisali u knjigu zalbi... Zalosno ali ja bi prije polovnjaka nego tako da izginem na novom :lol:
 
Član
Joj kako je ovo zalosno . . .
I bezobrazluk s njihove strane cu da doplati 2000 eura i da uzme isto auto
koje je vec kupio i platio e nemos vjerovat hebo te drzava i usrani balkan

i neko kaze kupi novo ma polovno majka istestirano izdrkano i opet ide ko novo
:lol:
 
Top