Kupovina mp3 playera-potrebni savjeti

Kupovina mp3 playera-potrebni savjeti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav raja! Namjeravam da kupim mp3 sa usb-om, posto je fabricki crkao. Zapravo trazim neki mp3 za oca, pa bi mi dobro dosli savjeti koji uzeti, gdje je najbolja ponuda i da cijene nisu astronomske:lol:Znaci ne trazi se nista specijalno,neki pirstojan i obavezno da ima usb. Sto se tice marki zanimaju me samo kenwood, pioneer i alpine.Sony ne dolazi u obzir. S toga zamolio bi raju iz ovog domena :) da pirpomognu. Ne bi bilo na odmet da pored navedenog stavite okvirnu cijenu i molio bi bez suvisnih komentara tipa otidji tu i tu i pogledaj jer trazim savjet ljudi koji se razumiju koji se bave tim i koji si u tome kao npr drug Igy. Hvala unaprijed i lijepi pozdravi :cool:
 
Član
drug nek si ti meni ziv i zdrav al koji ce njemu K i usb .... i koji ce K tvog starca uopste zanimat dal je mp3 il obicni CD il DVD il nebitno, i na kraju zar fakat mislis dal njeg boli K jel to Alpine il je Đijuđiztcu ....

i jbga nemoj sad mislit da te sta napadam, nego sam kazem imas izbirljivog starca hehe :cool:
 
Član
A ako ti godi sta no name

imamo ja i buraz jedan ko nov mp3 player YAKUMO sa SD i USB

komplet u kutiji kao nov 80 maraka

pogledaj na

http://carshop.omgforum.net

podforum audio

Lijep pozz
 
Član
eddo je napisao(la):
drug nek si ti meni ziv i zdrav al koji ce njemu K i usb .... i koji ce K tvog starca uopste zanimat dal je mp3 il obicni CD il DVD il nebitno, i na kraju zar fakat mislis dal njeg boli K jel to Alpine il je Đijuđiztcu ....

i jbga nemoj sad mislit da te sta napadam, nego sam kazem imas izbirljivog starca hehe :cool:



Uredu nije prob nikakav,samo ne pita se stari tu nista,nego kontam vec kad treba da se uzme da se uzme neki hajmo reci malo kvalitetniji i da se ne jebe sa 10000 ne cd-ova u autu kako je to prije bilo, nek covjek drzi korak za tehnologijom pa da se moze osjecati da je nasih godina :lol:
 

IGY

Član
eddo skrati malo jezik, momak je napisao sta mu treba, i precizirao, znaci hoce to ili nista, i nije tvoje da pametujes jel ti treba to i jeli njegovog oca briga koja je marka ;)

sto se tice cijene pioneer ti je najbolji jer pioneer deh 4000-ub mozes naci za 230 KM
ima i usb i odlican je player,
od alpine bi ti preporucio 9874 on je oko 300 km i isto cini mi se ima usb i pripremu za iPod

ja licno ne bih ni gledao druge marke u tom nekom cjenovnom rangu
 
Član
ako se slucajno predosmislis

http://carshop.omgforum.net/auto-akustika-f1/dvd-player-aeg-cs-dvd-250-t33.htm

NOV dvd player za 210 KM

Pozz
 
Član
IGY je napisao(la):
sto se tice cijene pioneer ti je najbolji jer pioneer deh 4000-ub mozes naci za 230 KM
ima i usb i odlican je player,

topla preporuka za 4000UB strasan player.
mobil media 219KM godina garancije
 
Član
:cool:
IGY je napisao(la):
eddo skrati malo jezik, momak je napisao sta mu treba, i precizirao, znaci hoce to ili nista, i nije tvoje da pametujes jel ti treba to i jeli njegovog oca briga koja je marka ;)

sto se tice cijene pioneer ti je najbolji jer pioneer deh 4000-ub mozes naci za 230 KM
ima i usb i odlican je player,
od alpine bi ti preporucio 9874 on je oko 300 km i isto cini mi se ima usb i pripremu za iPod

ja licno ne bih ni gledao druge marke u tom nekom cjenovnom rangu

Hvala drug Igy uvijek si tu medju prvima da pomognes. Ovaj pioneer koji si naveo cini mi se kao dobra opcija,a i na kraju krajeva sto se muzike tice tu si babaroga :) ne stoji ti u potpisu bezveze zivot pocinje tek na 150 db sve je receno tim.:cool: LP

emirEX_sa je napisao(la):
IGY je napisao(la):
sto se tice cijene pioneer ti je najbolji jer pioneer deh 4000-ub mozes naci za 230 KM
ima i usb i odlican je player,

topla preporuka za 4000UB strasan player.
mobil media 219KM godina garancije

Hvala Emire! Naleti nekad sa burazom kad budes imao slobodnog vremena da bacimo koju basketa u skolskom :cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
eddo skrati malo jezik, momak je napisao sta mu treba, i precizirao, znaci hoce to ili nista, i nije tvoje da pametujes jel ti treba to i jeli njegovog oca briga koja je marka ;)

imam pravo da iznesem svoje misljenje a to sto me napadas je vec nesto drugo sto nema veze sa ovom temom ...
 
Član
Neznam zasto bjezis od JOVICE citaj (JVC) :cool:
Kosta ti nekih 189 - 195 km inace extra HU
nov sa garancijom
imas prikljucak za USB

obrati se na WWW.CARAUDIO.BA
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top