Kupovina Mitsubishi Eclipse Spyder? Da ili Ne?!

Kupovina Mitsubishi Eclipse Spyder? Da ili Ne?!

Prije svega lijep pozdrav, nakon dugog vremena vratio sam se na forum.

Imam dilemu oko ovih japanskih vozila jer sam do sada vozao samo "francuze" i nisam baš toliko očaran, pa imam sad želju da probam nešto novo. Ali opet kakav je kod nas narod nemoj ovo nemoj ono, zapeli za radniču tipu auta (neka se ne ljute vlasnici VW.a) ali čuo sam dosta i pozitivnih i negativnih komentara oko Misubishi.a.

Konkretno zanima me da li se neko susretao sa Mistubishi Eclipse Soyder ili Coupe, zanimaju me iskustva, mane, cijena održavanja itd. Radi se standardnom 2.4 motoru, 108kW i 2001. godine.

Evo Vam i link s PIK.ba da znate tačno o kojem autu se radi.
http://www.pik.ba/artikal/5066200/mitsubishi-eclipse-cabrio/

Unaprijed hvala svima na savjetima i sl. :icon_question::icon_question::icon_question:
 
apostol je napisao(la):
Ne znam u kakvom je stanju ali izgleda kao zvijer.


Razgovarao sam s čovjekom, rekao je da je odradio i veliki i mali servis u Japan autu u Sarajevu, jer je i on iz Sarajeva. Sutra cu se naći s njim da pogledam auto, pa sam mislio da će neko znati nešto o ovam auto, ali koliko vidim slabo ko' zna bilo sta o njemu. :icon_rolleyes:
 
Član
vidjam ga cesto po gradu, mislim da je na ciglanama ondje negdje momak jer bude parkiran tu gotovo svaki dan,, uglavnom za auto sve hvale izgleda predobro
 
Član
Svaki cigo svog konja hvali. To znas i sam. Po meni je ovo mnogo potencijalan i lijep japanac, ali nikako u cabrio verziji... Moje licno misljenje :)
 
Član
Clan foruma TDI power je imao ovakvo auto prije 5 godina, samo nije bio cabrio, tada je kostao 10.000 KM, ne znam da li sada vrijedi toliko, ipak je ovo auto staro 12 godina, da je atraktivno jeste, ali nije neka raketa sa ovim motorom, narocito ne sa ovim mjenjacem, nazad su mu gusane lafete, potrosnja 12l, pa navise. . . .
 
G_T_I je napisao(la):
Clan foruma TDI power je imao ovakvo auto prije 5 godina, samo nije bio cabrio, tada je kostao 10.000 KM, ne znam da li sada vrijedi toliko, ipak je ovo auto staro 12 godina, da je atraktivno jeste, ali nije neka raketa sa ovim motorom, narocito ne sa ovim mjenjacem, nazad su mu gusane lafete, potrosnja 12l, pa navise. . . .

Pregleo auto, bilo kod mene dva dana, super na izled (al iz daleka) nije održavano, udarano kriv i prozori katastrofa. Previše bi bilo ulaganja da se nešto radi da njemu, tako da sam odustao od kupovine. :cool:
 
Top