kupovina mercedesa c220 cdi

kupovina mercedesa c220 cdi

Član
moj brat vozi takav auto na taxiju već treću godinu, prešao nekih cirka 150 hiljada sa njim, nema se tu sta reći, pola njegovog taxi standa vozi te mercedese,
potrošnja od 6-9 litara zavisi od uslova, nema poznatih velikih mana, motor turbine mjenjači nepoderivi, ovjes dobar mada zna stradati zbog loše ceste, nije pretjerano skup za održavati.
2004 godine je bio facelift tog modela i on je beton a ti raniji modeli su znali imati problema sa korozijom, mada bratov mercedes iako nije facelift nema problema sa korozijom, to izgleda ima veze gdje je vozen.
kad budeš kupovao nemoj da kupiš model sa pređenih milion kilometara i ne bi trebalo biti problema,
  1. mercedes
  2. bmw
  3. audi
i to ovim redoslijedom su auta ostalo su kola ;)
 
Član
U mene kolega uzeo neki dan dao 10500KM za avantgara 2001 god.kaze da mu puno trosi oko 10l,jest da mu je kuci sve u prvoj brzini ali opet ne znam,nije mu automatik..
Meni licno je precjenjen u odnosu na BMWa,ja bih prije uzeo Audia 2002 god A4 ;)
 
Član
Na dosta stvari treba obratiti pažnju kod ovih verzija Mercedesa.
KOROZIJA!!! BR.1!!!
Drugo, ispitati kilometražu koja je manje bitna ako je održavan. Pregledati malo auto, trap, tečnosti i ostalo, a SVAKI DETALJ LIMA PREKONTROLISATI SA LUPOM, prvenstveno blatobrane po ivicama, zadnje rubove, pragove, donje ivice vrata i ivice oko lajsni na vratima.
Do sad smo ih farbali dvocifren broj koji se redovno povećava.
Izbjegavati uvezene primjerke iz Austrije, oni su dolazili u najgorem stanju od svih.
Sledeća interesantna stvar je da smo imali nekoliko istih modela iz Švice na farbanju, ali ne zbog korozije već zbog sitnih ogrebotina, poliranje i tako te sitnice i NI JEDAN NIJE IMAO TRUNKE KOROZIJE!!!
Toliko za danas od mene.
Ćao.
 
Član
Ma drug ovdje ces dobiti 50-50 odgovora za i protiv. Nema auta da nema neku djeciju bolest.
Onda ti se svede na izbor sta tu se svidja i to uzmes.
 
Član
Daaaaleko su ovi mercedesi od perfekcije.
Tek kako su A4-orke precjenjene, to je smiješno

Ali realno meni je bolja linija audia nego ovog mercedesa,jesu skupi ali mislim da su dobri pravo ;).
Mada bih ja najprije od svega ovog BMW e46 M-optik,ali momak pita za C klasu,tako da toliko od mene..

A savjet jedan za jos,ovo od oggyboya obavi ako se odlucis za merca :)
 
Član
ma ljudi vidi se dobar auto na prvi pogled, ne treba ti nikakav majstor, a kanta se vidi sa 20 metara udaljenosti ,
 
Top