Kupovina automobila

Kupovina automobila

Član
polo SDi,seat ibiza,skoda fabia,svaka preporuka je dobro dosla.

Ako biras od ova 3, sve ti je to isto samo malo drugacije upakovano.

Ja bih uvijek radije uzeo nesto novije, "modernije" i opremljenije, poput ove fieste, 206-ice, C3 dizel je vec malo skuplji, ali bi se benzinac mogao naci.
SDI sa klimom, samo po gradu. I garantujem da ova Fiesta 1.4 dizel, ne trosi nista vise od sdi-a a ide 3x bolje. Znam jer imam C3 sa istim motorom.

Sve opet zavisi zabsta ti auto treba...
 
Član
Kao sto ide svako svog konja hvali, tako ti ja preporucujem Renault Clio :D Ne troše puno, fino idu, imaju opreme, servis poprilicno jeftin i to je to :D:D
 
Član
nije nikakva zezancija,nisam vozao nikako auto,kamion jesam,meni je auto strana pojava,odlucio sam dizal uzeti,zelim auto koje nije uske,auto za pocetnika,ne zelim golf 2......
 
Administrator
Da sam bliže ja bi pogledao onog plavog pežoa. Realno za te pare dizela možeš pežoa 206 kupiti. Fabiju, ibizu i pola ne. Pola možeš možda naći onog 2001-02 godište, već oni od 2003/04. su oko 6000 KM. Možeš naći još forda focusa dizela.
 
Član
Isto ti je to sta god da uzmes trazi koje je najocuvanije , sa najmanje predjenih km i po mogucnosti servisnom knjigom ne baziraj se samo na jednu marku, i sdi zaobidji trosi ko i TDI a dosta losije ide :)

Jedino ako nemas profil na face booku, uzmi SDI jer je dobar za upoznavanje, kad koga pretices stignes se i upoznati s njim :D
 
Član
Ja vozam pola s tim motorom i uopste mi se ne svidja, lijen ispod 2000k obrtaja preko oce potegnut, na 80km/hmos u 4 ubaciti ispod pati se, vozim duze od godinu gradske skoro svaki dan 50km+ i nije imao nikakvih kvarova, doduse nov motor ubacen
 
Član
kakvi su ovi motori 1.4 TDI?
Kratko, LOSI.
Rijetko ko se s njim usrecio. Uzmi 206-icu ili Fiestu i bices puno zadovoljniji nego ohrndanog Pola ili Fabiu. VW je dobar ali tek u skupljim varijantama G5, Passat, Octavia i sl. Ovi mali autici iz VW grupacije au preskupi za ono sto nude u odnosu na konkurenciju.
 
Član
Voza mi drug 307 2.0 HDi, uglavnom hvali automobil.
Od navedenih preporucio bi Fabiu, kao sto sam vec pricao drugovi vozaju fabie, uglavnom ko traktor, nista se ne kvari.
Kao sto vec neko rece i ovaj mali Clio je fino auto, malo trosi a pouzdan je.
Sto se tice Ibiza, nisu cinkovane, svakoj obrve istruhle. Osim novijih modela, one su vec OK, ali i cijena im je dosta veca.
 
Top