Kupovina automobila - inostranstvo

Kupovina automobila - inostranstvo

MTR

Član
iceman ze je napisao(la):
jesi poslovao sa USA ikada, kakva su ti iskustva s tim vozilima.....:icon_biggrin:

slabo , ustvari nikako , jbg zeza je kupit nesto sto nisi nikad vidio , a ja ti bas i ne vjerujem onim : ma ja cu ti to pogledat ne sekiraj se :D
 
Super Moderator
iceman ze je napisao(la):
jesi poslovao sa USA ikada, kakva su ti iskustva s tim vozilima.....:icon_biggrin:

malo ih je nestrpljivo cekati 2 mjeseca ali su dobri i na stranicama gdje su aukcije oni MORAJU prikazati u kakvom je stanju auto i je li sta pokvareno
Uz to svaki auto ima CARFAX i jako tesko ti moze podvaliti kilometrazu ili da li je auto bilo slupano i sl... uvijek znas koliko je vlasnika imalo prije tebe i tako to ;)
 
Cuo sam da bi trebali do kraja godine dozvoliti uvoz auta do 12 godina starosti......
e sad me interesuje kakva je situacija sa Sloveniom.... ako se uzima iz auto kuce... da li je nuzno da je auto uredu (ako su naveli u oglasu da je)?
Koje auto traziti i koja imaju dobar odnos cijena/kvalitet?
hvala.....
 
Član
i vi ljudi svasta pitate:D

ja sam imao nesto iskustva sa svicarskom, i tu cu se sloziti sa MTR-om, mislim da imaju najbolja auta. Skoro smo uvezli neku skodu i dva kombija za neki biznis koji se pokrece, a auta su kupljenja preko neta, odnosno na netu je uspostavljen kontakt i onda je islo dalje kako je islo. i u svici je ista situacija sa kilometrazom, i sa pregledom auta, ako se utvrdi neka malverzacija prodavac vraca novac i tako te stvari, cak mi je rodjak sada rekao da imas pravo da ga tuzis ako bude nesto za sta nije rekao.
ima ona dobra stranica za svicarska auta, ja sam zaboravio tacno kako se zove, ali pitat cu ovog roleta pa cu je okacit, ima stvarno svega i svacega

slijedeci mjesec cemo mi uvest audi TT i jos vjerovatno dva auta:icon_biggrin:
 
Član
ArminM je napisao(la):
i vi ljudi svasta pitate:D

ja sam imao nesto iskustva sa svicarskom, i tu cu se sloziti sa MTR-om, mislim da imaju najbolja auta. Skoro smo uvezli neku skodu i dva kombija za neki biznis koji se pokrece, a auta su kupljenja preko neta, odnosno na netu je uspostavljen kontakt i onda je islo dalje kako je islo. i u svici je ista situacija sa kilometrazom, i sa pregledom auta, ako se utvrdi neka malverzacija prodavac vraca novac i tako te stvari, cak mi je rodjak sada rekao da imas pravo da ga tuzis ako bude nesto za sta nije rekao.
ima ona dobra stranica za svicarska auta, ja sam zaboravio tacno kako se zove, ali pitat cu ovog roleta pa cu je okacit, ima stvarno svega i svacega

slijedeci mjesec cemo mi uvest audi TT i jos vjerovatno dva auta:icon_biggrin:

armine de mi reci jel znas mozda proceduru oko uvoza odjavljeno auta iz austrije
u pitanju je golf 3 1,9 tdi
nebih ga carnio,treba mi za djelove
kakoi bih ga mogo uvest u bih
hvala
 
Početnik
jes jes djabane u Slo al clio 1.2 i reno 5 i to razjeban do bola,pa su oni do 200e..oni gledaju samo godiste i opremu..npr skoda octavia 1.6 benz d0 99 se nadje do 1500e u dobrom stanju,dok jesul prese 2000g ispod 2500e tesko da ces nac..tako isto i renoi i ostala auta bitna im je godina tako da je do 98-99 neka prekretnica..npr lagune 2003 i dalje su im tesko ispod 4000e ako su u boljem stanju,ima ih i za 3000 i manje ali su ili benz ili presle boga oca..tako da i tamo nisu jeftina auta ako imalo valjalu,hamelj je i u bosni jeftin..
 
Član
boleM je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
i vi ljudi svasta pitate:D

ja sam imao nesto iskustva sa svicarskom, i tu cu se sloziti sa MTR-om, mislim da imaju najbolja auta. Skoro smo uvezli neku skodu i dva kombija za neki biznis koji se pokrece, a auta su kupljenja preko neta, odnosno na netu je uspostavljen kontakt i onda je islo dalje kako je islo. i u svici je ista situacija sa kilometrazom, i sa pregledom auta, ako se utvrdi neka malverzacija prodavac vraca novac i tako te stvari, cak mi je rodjak sada rekao da imas pravo da ga tuzis ako bude nesto za sta nije rekao.
ima ona dobra stranica za svicarska auta, ja sam zaboravio tacno kako se zove, ali pitat cu ovog roleta pa cu je okacit, ima stvarno svega i svacega

slijedeci mjesec cemo mi uvest audi TT i jos vjerovatno dva auta:icon_biggrin:

armine de mi reci jel znas mozda proceduru oko uvoza odjavljeno auta iz austrije
u pitanju je golf 3 1,9 tdi
nebih ga carnio,treba mi za djelove
kakoi bih ga mogo uvest u bih
hvala

col table,osiguranje,tehnicki,rezervar goriva i picis za BiH:D,nego imam ja golfa ovog sto trazis 1.9 tdi ako te interesuje javi se na pp...

sto lija rece u slo mozes jeftino naci reno 5,kia pride,ford fieste i tako te sepete:lol:
 
Top