Kupovina auta

Kupovina auta

Član
Da ne otvaram novu temu.. Uzeo sam Fiat Stila 1.9jtd 59kw i danas odem u servis kod mehanicara da mi pogleda malo kvacilo.. naime desava mi se slijedece kad hocu u rikverc nekad zna da zakrci a i kad ga presaltam dignem lagano nogu sa kvacila on trese auto bukvalno, onda mi se zna desit da nece nekad da odma ubaci u prvu a iz lera nece u trecu odmah. Eh sad momak mi u servisu govori da promjenim set kvacila komplet ( Valeo ) sto sam spreman uciniti i kao da mi kad gasim auto zamajac trese i kad palim .. eh sad me interesuje kako znati da je i zamajac otisao jer mi je racun 1000 km sve sa rukamaa trenutno nisam bas pri parama jbg privatna firma je znate kako ej ... ako jeste ima li negdje komplet da se kupi jer mi gazda rece da je kod njeg zamajac taj 600 km sam a set kvacila 300 .
 
Član
Mislio sam gazde servisa tog on nabavlja djelove odnekle pa da podjelim cijenu kako mi je on rekao.malo sam se lose izrazio jos sam pod utiskom cijene o_O
 
Član
kud ces bas tog sa 59kw slabo ti je to ali ajde pored tolikih od 115/120ks u mene komsija isto prodaje 115ks,. sve je to golf dvojka samo malo bolje i sigurnije auto za iste pare.
 
Član
hajmo raja savjet jedan
smile.gif

Fiat stilo 1.9 jtd 59kw 2002god. ili Audi a4 1.9tdi 1997 god. obadva su uextra stanju. sad me interesuje kakav je audi sa odrzavanje djelovima itd.... ko ima iskustva sa time
smile.gif
 
Član
vozim audija, , ako je odrzavan, neces imati problema, moj gazi 240 hiljada i nikakvih problema, odrzavanje je kao kod passata 5+, ramena su malo poskupa, al to je to
 
Top