Kupovina auta

Kupovina auta

Član
poz drustvo...
trazim sebi da uzmem auto neko samo za posla i lokalnog zujanja (30ak km dnevno) naci dizel ili plin..
Bitno mi je da je registrovano bar pola godine i da ne trosi puno .
Razmisljam najvise o golfu 2 ali tesko naci nesto sto mi odgovara. pomoglo bi mi ako vi znate nekog da prodaje navedeno auto ili nesto drugo samo da me posluzi jedno pola godine, s tim da kasnije mogu brzo prodati :)

I da budzet je oko 1600 KM+-
 
Član
Nadji fiata punta 1.1 da ima išta poda,uradi servis i gas.

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Imas fiata punta keca na prodaju za 1700 KM dizelasa auto za kuce ko čvoka pogledaj na piku ukucaj lokaciju Maglaj ;)
 
Član
od golfova slaba vajda... danas sam gledo punta 1.2 16v sporting, registrovan lim dobar i unutrasnjost stv ocuvan primjerak... ima par sitnica za uraditi ali nista strasno... pa zanima me znal ko sta o navedenom autu kakav je motor potrosnja i td??
 
Član
Ipak nadjena dvica (dizel) i uzeta , uz dosta muke moram reci obiso sam pola drzave da nadjem nesto pristojno da lici na nesto za pare koje imam...
 
Član
Obrni okreni i opet se ljudi vrate na dvojku

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Dvica dobro stanje za malo para uzeo :) to je presudilo kao i da je planiram vozati par mjeseci i opet cu je lako prodati. bitno da sluzi kako treba .
 
Član
To je ta čar dvice, kupis vozas i prodas za iste pare posle. Jbg dvicina konkurencija tog godista je odavno u presi zavrsila

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
pa to je to, a kako ne planniram dugo voziti to je bilo presudno :)
ako se slucajno ne navucem pa je pocnem sredjivati xD
 
Član
Samo da javim da sam uspio naci ono sto sam dugo trazioo... UGL GOLF 4 TDI 4 motion 110kw :D
Kupio prije 2 mjeseca ali nema se vremena za predstavljanje ali bice uskoro nadam se . :))
42100933-277451433090722-242363827692240896-n.jpg
 
Član
Samo da javim da sam uspio naci ono sto sam dugo trazioo... UGL GOLF 4 TDI 4 motion 110kw :D
Kupio prije 2 mjeseca ali nema se vremena za predstavljanje ali bice uskoro nadam se . :))
42100933-277451433090722-242363827692240896-n.jpg
da bog da si se usrecio al sumnjam u to, bez uvrede, kasnije ćeš skontati... u svakom slucaju nek je s srecom..

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Član
ne znam meni je za sad super auto, vozio na servis sve ok, uredni servisi , servisna knjiga... u voznji super stvarno auto bez mana za sad :D videcemo kasnije sta ce biti... Uglavnom ja sam prezadovoljan :joyful::joyful::joyful::joyful:
 
Top