Kupovina Auta ---> VW Lupo

Kupovina Auta ---> VW Lupo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dakle...drug zeli kupiti ovaj auto...a ja se nikada u svom zivotu nisam vozio u njemu a ne nesto drugo...pa bih vas zamolio za inf, misljenja, iskustva...sve sto smatrate da bi trebalo da znam i imam u vidu...

unapred hvala
 
Član
Nemam puno iskustva sa njim ali ga ima komsija tako da sam se nekoliko puta vozio sa njim.
Onako u njemu je fino dok sjedis na prednjim sjedistima, ima i prostora i fino je uradjena kontrolna tabla, ali nazad je skuceno, a i gepek je mali.
Sad zavisi koje je visine taj tvoj prijatelj i za sta ga ima namjeru koristiti.
 
Početnik
ma cim je vw nemoze bit da nevalja nikako, a mislim da za slicne pare moze kupiti vw polo, on je malo veci nazad ja mislim, ako to vec igra neku ulogu.
 
Član
on je decko tek polozio...ne planira da taj auto koristi za bilo sta drugo sem da se vozika po gradu...znaci sto se velicine auta tice ona mu skroz odgovara u svakom smislu...

jedino ostaje pitanje kakav je to auto u, uslovno receno, mehanickom smislu

shvatate sta hocu da kazem....
 
Član
Imam prijatelja koji ima lupa..zhena njegova ga obicno voza...super ga sluzi...ne kvari se uopste..servis normala i poneki kvar tu i tamo ko i na svakom drugom autu...trosi auto ko upaljac doduse ide ko skejt al jbg...kao sto vec neko rece j*eno je onom ko sjedi iza tebe al za vozaca je taman...ako mu nedostatak prostora u autu nije prepreka onda je super zujalica za njega a ako jest, ne znam koja je razlika u cijeni, ali bolje onda pola uzet...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top