Kupovina alfe 1.9 JTD

Kupovina alfe 1.9 JTD

Fap

Član
A sto me hoce peh :((((

Sad mi javi na piku da mu svjetli lapica za airbag:icon_sad:
 
Član
pa nije to peh, to je dobro.. pa bolje nego da si kupio pa da je tebi zasvjetlila ta carobna lampica xD
 
A vjerovatno negdje kontakt los ispod sjedista, od pomjeranja i to... nek ocisti za cvaju na dijagnostici, a prije toga dzekove nek ocisti i kontakt sprejem naprsce ;)
 
Član
To je standardno kod Italijana(ruku na srce i kod mnogih auta starih 100 godina), ne mora da znaci nista, light show je zagarantovan ponekad lampice podivljaju same od sebe :) ABS i Air bag povremeno sijaju na svakom drugom! A ova alfa ako je stvarno presla 212 000(sto je malo nerealno za dizela karavana od 10 god), tek se razradila :cool:
 
Član
Gori i kod meen lampica od air baga vec 4 godine pa se opet s njom vozim bez problema i nisam imao nikakvih drugih kvarova :D:cool:

Ova alfa nije skupa ;)
 

Fap

Član
adi187 je napisao(la):
Gori i kod meen lampica od air baga vec 4 godine pa se opet s njom vozim bez problema i nisam imao nikakvih drugih kvarova :D:cool:

Ova alfa nije skupa ;)

znas da ti u slucaju da gori lampica ne funkcionise airbag ? ja sam tako procitao

E sad mi treba neka informacija o nekom majstoru za italiane u blizini tomislavgrada ?
 
Mene samo cudi 2002 a facelift model, zar ova zadnja serije 156 nije bila krajem 2003 i 2004 radjena, ja nisam nigdje nasao 2002 da je facelift, znaci da je prepravljena na fl, ne mora znaciti da je udarena, al' eto, obicno na to vuce..
 
Top