kupnja volvo s60 t5

kupnja volvo s60 t5

Član
Zanima me par stvari oko modela s60 T5 od 2000-te godine pa ako mi možete pomoći bio bih vam veoma zahvalan.
Interesuje me koje su mu boljke, na šta treba obratit pažnju prilikom kupovine većinom koje sam gledao prešli su preko 160000 kilometara.Kad se radi veliki servis,kolika je cijena otprilike servisa i tako pošto sam veoma zainteresovan za ovaj model.
Hvala unaprijed.
 
Član
Posto vidim da niko ne odgovara, ja ne znam tacno taj model ali znam da volvo ima dobra auta i da su kvalitetna :cool: cijene velikog servisa sigurno nisu male :D To je najbolje da odes do nekog volvo servisa i vidis koliko bi bila cijela servisa i to je to :cool:
 
Odlican auto zaista, sportski nastrojen, dobar motor, izdrzljiv, a zvuk tek kakav uhhh:cool:
Sto se tice cijena servisa, mene je veliki servis za S80 2.5D izasao oko 700KM sa orginalnim dijelova, samo sto mi je radio majstor moj, a u ovlastenom kosta tacno 1000KM dijelovi i ruke, samo sto kod mene motor ima 2 zupcasta, spanera milion, cega sve ne...
Veliki servis kod mene je na 80000km...
Ne znam tacno kakva je situacija sa T5 sto se tice servisiranja, a nista skuplji nije Volvo od Audija ili Mercedesa, BMW-a da ne pricam ako i njih odrzavas u ovlastenom servisu, ima dijelova poskupih, a ima dosta jeftinih dijelova za Volva...
Jedini nedostatak kod tog auta je dosta skucen prostor nazad, mogu 4 osobe od 180cm normalno sjediti u autu, ali preko toga je guravo...
U svakom slucaju odlican auto, stabilan, brz, cvrst;)
 
Top