Kupnja auta vase misljenje

Kupnja auta vase misljenje

Član
E ovako treba da kupim Auto i neznam sam sta bi ekonomija nije problem. nez kakve su to masine biram auto koje mi pase pa mi se svidjaju sledeci
Audi A6-3.0 quatro automatik.
Passat 5+ 2.5 quatri automatik
Passat 6 1.9 tdi
Jel moze pomoc ako je netko imao iskustva s ovim autima i motorima znaci samo misljenje o tim motorima Hvala unapred.
 
Član
Samo znam da Passat (sva VW grupacija) sa 2.5 dizelom iz 2000tih godina treba zaobići u širokom luku.
 
Član
E ovako treba da kupim Auto i neznam sam sta bi ekonomija nije problem. nez kakve su to masine biram auto koje mi pase pa mi se svidjaju sledeci
Audi A6-3.0 quatro automatik.
Passat 5+ 2.5 quatri automatik
Passat 6 1.9 tdi
Jel moze pomoc ako je netko imao iskustva s ovim autima i motorima znaci samo misljenje o tim motorima Hvala unapred.

Taj passat sa 1.9 motorom po meni nije dobar izbor jer je malo 77kw na limuzinu te mase.
Ako ides na taj model uzmi 2.0 , ide kao lud. Ne slusaj price kako imaju problema sa diznama i bla bla. Imam ih 2 sa identicnim motorima (2.0 BKP 16 ventila 2 bregaste) i zadovoljan sam. Nikad problema oko motora.
 
Član
Pa to je konstrukcijska greška na tim motorima, a najgore je što ne možeš trajno riješit problem
 
Član
Ima tu još jedan problem koji se javlja prilikom prodaje takvog Auta.

U narodu vlada mišljenje da 2.0tdi i 2.5tdi ne valja. I džaba ljudi bježe od njih, ne ovisno koja godina i koja oznaka motora.

Pa ti onda ubjeđuj koliko hočeš da je poboljšana serija. Neće ga i džaba.
 
Član
E ovako treba da kupim Auto i neznam sam sta bi ekonomija nije problem. nez kakve su to masine biram auto koje mi pase pa mi se svidjaju sledeci
Audi A6-3.0 quatro automatik.
Passat 5+ 2.5 quatri automatik
Passat 6 1.9 tdi
Jel moze pomoc ako je netko imao iskustva s ovim autima i motorima znaci samo misljenje o tim motorima Hvala unapred.

Ako ekonomija nije problem, onda definitivno A6 :D
 
Top