kupanjeee

kupanjeee

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
evo danas sam malo golfa,(cjeli dan) cistio , bio je katastrofa,nakon 12 dana hehe

[attachment=499]
[attachment=500]
[attachment=501]
[attachment=502]
[attachment=503]
 
Član
Joj moj skodilak je neprijemtan vise kolko je prljav gledam danas prednje felge one celicne sloj crnine od kocenja sto se stvara ubi boze :D
 
Član
Anais je napisao(la):
Joj moj skodilak je neprijemtan vise kolko je prljav gledam danas prednje felge one celicne sloj crnine od kocenja sto se stvara ubi boze :D

hajde ba ne brini bit ce jos lijepih dana. brate u praonicu da se vise ne brines.;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Fino si ga enesee opro skroz, sutra ce se i ovi razletiti u subotu okupljanje :lol:
 
Legend
ajoj meni uzivancija samo kad ga vidim haha,trebo sam ga i ispolirati al sam preumoran bio...i neka kad vide bice sutra pranje u sviju haah:icon_biggrin:
 
Putovanja.ba
Administrator
Tu gdje se okupljamo ima ti praonica odma, koja subotom opere pola auta sa okupa :lol:
 
Član
Super si ga oprao ... dobar ti Golf jos bolji bi bijo da mu nabacis dobre felgice ....

P.S : jeli jos neko kupao auto ?? heheh ....
ako budem imao vremeka kasnije idem kupati i ja autic .... bice koja slike :)
 
Legend
SeEn_BoSs je napisao(la):
Super si ga oprao ... dobar ti Golf jos bolji bi bijo da mu nabacis dobre felgice ....

P.S : jeli jos neko kupao auto ?? heheh ....
ako budem imao vremeka kasnije idem kupati i ja autic .... bice koja slike :)

hehe hvala,imam borbet alu felge 185/50 r14,
a na ljeto ako bog da ce sjesti oz racing superturismo 15-ke
 
Član
Evo jos jedno kupanje ... al bilo je na brzinu :)





......................................................................................................








 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top