Kupac u Kaliforniji platio dodatnih 100.000 dolara kako bi dobio BMW i8 bez čekanja

Kupac u Kaliforniji platio dodatnih 100.000 dolara kako bi dobio BMW i8 bez čekanja

Putovanja.ba
Administrator
124634-bmw%20i8.jpg

Još od ranije je poznato da je na brojnim tržištima BMW-ov hibridni model i8 veoma popularan, što je svojevremeno potvrdio i BMW-ov šef prodaje i marketinga Ian Robertson kada je izjavio da u pojednim zemljama za njega postoji lista čekanja od 18 meseci.

To takođe potvrđuje i ovaj primer kupca iz Kalifornije koji nije želeo da čeka na isporuku, već je BMW Irvine dileru u Orange Countyu platio dodatnih 100.000 dolara kako bi automobil dobio odmah. Tačnije, umesto redovnih 147.450 dolara nestrpljivi kupac je za svoj i8 platio ukupno 247.450 dolara.

U BMW-u zato sada ozbilno razmišljaju da povećaju proizvodnju i8 modela kako bi zadovoljili potražnju koja je prevažišla njihovu prvobitnu procenu.

Ivan Mitić – Autoblog.rs
 
Član
Ja bi ga rado ali mi ova moja KIA prirasla srcu, a i račun na Baci kaže da mi je draga i da će mo se dugo voljeti.
 
Ovo kupuju ljudi koji razmišljaju isključivo o štednji i zagađivanju okoliša, pa nije problem dati još 100 000.
 
Top