Kupac iz BiH se počastio sa novim BMW M5 (560KS)

Kupac iz BiH se počastio sa novim BMW M5 (560KS)

Član
Ajede provozao sam se danas kroz Capljinu,vidili ste me i sta sad,nemorate cijelu temu otvarati zbog toga :D
 
Član
braćo moja mila životinje pod haubom :D

img4311.jpg
 
Član
Sto je veca kriza, vise ce ovih auta biti... Jer sto vise obican narod siromasi, nekolicina ima vise to je prosta matematika.

Video sam ih par komada do sad, nemoguc je.
 
Član
dellas je napisao(la):
Sto je veca kriza, vise ce ovih auta biti... Jer sto vise obican narod siromasi, nekolicina ima vise to je prosta matematika.
Tako je dellas ;) odlika upravo relativno siromasnih zemalja,ekstremno bogata manjina,siromasna vecina i gotovo nepostojanje srednjeg staleza.
 
Član
snalazi se i sirotinja kako zna i umije i dosta bolja auta se voze u odnosu na par godina nazad, stranci se nebi mogli nacuditi kako prosjecan bosnjo prezivi mjesec sa porodicom uz to ima i solidan auto, pa i kucu :cool:

lijepo je vidjeti ovakav auto ali za nase pojmove tolike pare su SF, ali ko moze neka mu, samo da nije ilegala ;)
 
Član
Ehh, ako pođemo o toj temi, ilegala ili ne, okle pare, bojim se da će ova tema imati na desetke stranica.

Ako u Bih želiš biti poduzetnik, moraš milovati političare, tako to kod nas ide, nisu svi biznismeni isti, ali većina uspješnih su u talu i najbolje prolaze. Nemora značiti da je ovaj gospodin jedan od njih, nek mu je sasrećom ;)
 

IGY

Član
zoki31 je napisao(la):
on te pare nije posteno zaradio da je rinto ko kon po cijeli dan nego je sjedio u nekoj koznoj stolici dobra plata a sve je to sa nasih leza i leza penzionera i RVI

i opet svaka mu cast, sto ti tako ne zaradis ?

Igrom slucaja znam vlasnika, i vlasnik ima neke kompanije, stariji je covjek u pitanju, tako da danas ako si uspjesan odma si i lopov i prevarant.......
 
Član
odlicno auto, vala se i pocastio kako treba, mislim da nema potrebe komentarisati odakle covjeku pare, mozda je dobio na bingu, ovo je bh tuning, nije klix..
 
Top