Krpljenje sajbe

Krpljenje sajbe

Član
Danas na putu autu ispred mene izleti kamencic iz gume i meni na sajbu =(, jedva da se primijeti da je ostecena, al da se ne bi dalje sirilio, da li ima negdje u sarajevu da se radi popravka ovakvog tipa i koliko kosta.
 
Član
Dobro ti covjek kaze, kada je zavaris, pukne cim je hladno napolju kada zaledi grijanje upalis i cikne!
Stavi mu novu ljepse je i voziti nema parnica!:)
 
Član
Hehe nije golf da je bogdo, sada je 206 cc sa senzorima za kisu, svijetla na sajbi tako da je zamjena sajbe zadnja opcija.
U Njemackoj to ljudi rade sasvim normalno ko da odes da zamijenis gume, al mi nismo njemacka =(

Da li to imas kod nas, ja sam nacuo da ima al niko ne zna gdje..
 
Član
imas u vogosci iznad peny plus-a firmicu auto-glas popunili meni ogrebotinu od kamencica koliko sesjecam nije bilo vise od 50km al jes bila mala rupica kako je kod tebe ?? ako ti nije frka nazovi me u pon. saznam ti br. samo nemoj zvat prije 13h (061303314)
 
Član
Ako je baš mala rupica, nemoj ništa dirati, neće se to širiti. I ja po mojoj imam nekoliko kvrculjčića od kamenčića već godinu i po dana i ništa se nije proširilo i puklo.;)
 
Član
takac je napisao(la):
Hehe nije golf da je bogdo, sada je 206 cc sa senzorima za kisu, svijetla na sajbi tako da je zamjena sajbe zadnja opcija.
U Njemackoj to ljudi rade sasvim normalno ko da odes da zamijenis gume, al mi nismo njemacka =(

Da li to imas kod nas, ja sam nacuo da ima al niko ne zna gdje..
krpi druze :lol::lol::lol: ja skonto da je sa golfa, pa kad je malo ostecenje vrijedi pokusati, ko zna koliko je ta sajba u prodaji!;)
 
Član
Najjeftinija ti je opcija da nalijepis providnu foliju preko sajbe. Moj drug je neki dan tako naradio na nekom bmw-u isto tako mu bila napukla sajba.
 
Član
Problem rijesen ima momak kod tasa to radi zovem ga sutra pa vam javim sta je rekao, uglavnom postupak je sljedeci:

namaze se neka tecnost i pod vakum (kako sta ne znam tacno) se to stopi u jednu masu =)

Hvala svima na pomoci, a ko god ima ovakvih piklica prije il kasnije se to prosiri da nisam bio svjedok da od male piklice je napukla citava sajba jos pogotovo sada u zimskom periodu kada se promijenom temperature dan/noc sjaba skuplja i siri.

Hvala svima jos jednom bicete obavjesteni o cijeni, postupku i usluzi, pa ako se nekom to desi, ne daj boze da vec bude upucen u postupak =)

Dejan 16v je napisao(la):
takac je napisao(la):
Hehe nije golf da je bogdo, sada je 206 cc sa senzorima za kisu, svijetla na sajbi tako da je zamjena sajbe zadnja opcija.
U Njemackoj to ljudi rade sasvim normalno ko da odes da zamijenis gume, al mi nismo njemacka =(

Da li to imas kod nas, ja sam nacuo da ima al niko ne zna gdje..
krpi druze :lol::lol::lol: ja skonto da je sa golfa, pa kad je malo ostecenje vrijedi pokusati, ko zna koliko je ta sajba u prodaji!;)

Hehe nije golf da je sve za cvaju :p, krpi krpi :lol::lol:

sema911 je napisao(la):
imas u vogosci iznad peny plus-a firmicu auto-glas popunili meni ogrebotinu od kamencica koliko sesjecam nije bilo vise od 50km al jes bila mala rupica kako je kod tebe ?? ako ti nije frka nazovi me u pon. saznam ti br. samo nemoj zvat prije 13h (061303314)

Ma ko mala rupica isto ko da je neko uzeo i komadic mali fali, dali su mi broj od covjeka iz Vogosce pa ako ne uspijem do nega da dodjem onda zovem tebe, ne brini necu te budit hahaha =)

ado_d je napisao(la):
Najjeftinija ti je opcija da nalijepis providnu foliju preko sajbe. Moj drug je neki dan tako naradio na nekom bmw-u isto tako mu bila napukla sajba.

Ma drug nisam ja od tog pristupa, jer me par puta takav pristup na kraju kostao najskuplje =), daj da se uradi kvalitetno u nekoj srednjoj cijeni (ni najjeftinije ni najskupje) =)
 
Top