Krovni nosaci !?

Krovni nosaci !?

Legend
Pozdrav
Trazim za leona krovne nosace / galeriju.
Interesuje me, treba mi provjerena informacija
Da li je isti princip kacenja kao na recimo golfu 4, audiju a3, octaviji itd te serije (2000-2004)
Cuo sam da nisu isti za 2 i 4 vrata, ima li razlike i u marci automobila, da su tipski recimo za audi, seat, vw
 
nedavno sam u interautu bio sa prijateljem koji je kupio taj nosac za audija a4 i onaj prodavac rece da mogu za sve iz vw koncerna. doduse kod ovog je najnovinji model
 
Poslednja izmena:
Član
Joj to i ja trazim za golfa.mada raspitivao sam se i nije isto za 2 i 4 vrata.pretpostavljam da je i kod tebe isti slucaj.znas li mozda okvirnu cijenu nosaca i galerije???
 
BHT Ovisnik
Imate u OBI-u, odnosno Bauweltu. Oko 80-100km novi. Imate u biti samo par tipova tih nosaca jer su univerzalni. Pitanje je samo kakav je tip auta. Imaju sto se ubodu za auta koja imaju kao keder duzinom auta iznad vrata kao npr. E46 i sva druga auta na taj princip. Ima kao kod golfa 2,passata starijih i sl gdje ostavljen onaj gumeni falc i na njih se potkači. U tebe je mislim kao u mene na volvu, gdje se kacena unutrasnji dio krova. tj. između vraga i krova. (kad zatvoris vrata zatvoris dio gdje kacis krovne nosace). Takvi tipova je mnogo, tipa i audi 80, mercedes 190. Samo pogledaj te tipove auta i vidjeti ces na koji princip ide. Uglavnom odes u gore navedenu radnju,imas nove nosace, i na njima ti pise na koja sve auta odgovaraju. Manje vise sve je to univerzalno,osim ako kupujes skupe original za koje je ostavljeno mjesto na krovu.
 
Član
Ja mislim keno da tebi idu od skode fabije, ako ti nije problem postavi sliku krova, odma cemo znat koji ti pasu
 
Top