Krom trakice

Krom trakice

Član
Nemoj zezati, normala bas izgleda... Slicno ovako je bilo kod mene
P1010435a.jpg
 
Član
Ne bi trebao imati problema, pogotovo ako narucis ove sa 3M trakom. Ja sam na svom B6 odradio ispod maske ove resetkice, kupio ravnu traku koja cak nije imala 3M traku iza nego neku obicnu i izdrzala je 2 godine bez ikakvih problema.

Koju sirinu si uzeo?
Ako je traka ravna mora se zavratiti pa da ne ostane puno viska unutra.
 
Član
Ma vrh na slikama ali uzivo ni blizu slika bez obzira kako uradio, dobro uslikas auto nikad se ne vide parnice niti ostecenja na laku uzivo katastrofa, mozda sam ja samo previse picajzla ali to je moje misljenje :)
 
Član
Ma vrh na slikama ali uzivo ni blizu slika bez obzira kako uradio, dobro uslikas auto nikad se ne vide parnice niti ostecenja na laku uzivo katastrofa, mozda sam ja samo previse picajzla ali to je moje misljenje :)

Meni je na crnom autu bas fino izgledalo, fino se uklopilo sa chrome retrovizorima i fabrickom chrome maskom.. Sad da mi je ova pamet, nikad to ne bih uradio, ali eto.. mlad i glup :D

Koju sirinu si uzeo?
Ako je traka ravna mora se zavratiti pa da ne ostane puno viska unutra.

Mislim da je bilo negdje oko pola centimetra.. Doduse ne znam na ovakvom svijetlom passatu hoce li dobro izgledati, nema nekog kontrasta, ali eto probaj.
 
Član
Meni je na crnom autu bas fino izgledalo, fino se uklopilo sa chrome retrovizorima i fabrickom chrome maskom.. Sad da mi je ova pamet, nikad to ne bih uradio, ali eto.. mlad i glup :D



Mislim da je bilo negdje oko pola centimetra.. Doduse ne znam na ovakvom svijetlom passatu hoce li dobro izgledati, nema nekog kontrasta, ali eto probaj.

Zasto ne bi uradio, sto se kaješ :D ?
 
Član
Sta su ovo sotske table?
Ma sad nasao sliku na internetu, cisto da vidite kako je otprilike bilo kod mene i kako se uklopilo sa retrovizorima i maskom.. Znaci samo ovaj donji dio ispod maske su bile trakice, ovo kod maglenki nisam htio dirati jer bi bilo previse :D



Zasto ne bi uradio, sto se kaješ :D ?
Zato jer sam ja ovo radio prije nekih 8 godina.. Tad je bila ova traka u velikim rolnama od po 10 i vise metara.. Odem i kupim 2 metra, pa onda ispravljaj te trakice jer su bile savijene posto su bile u velikoj rolni, pa onda mjeri, rezi, namontiraj, pa otislo koso, pa skidaj, pa opet izmjeri, pa opet odrezi... sad imate sve na gotovo, unaprijed izrezane, tvoje je samo da zalijepis :D
 
Član
A i pravo da ti kazem, ostarilo se, sad sam koliko toliko zreliji i vise me ovaj tip uljepsavanja ne privlaci.. Sad bih npr. komplet karambolku promijenio prije nego sto bih se zajebavao sa lajsnama hahah
 
Član
Uradjeno prije 10-ak dana ali lose vrijeme pa nisam stigao slikati. Platio sam 9 KM 3m sto je bilo i dovoljno. Zadovoljan sam krajnjim rezultatom. Prao sam 2 puta u medjuvremenu i iznenadjen sam kako cvrsto stoje.
Slike u prilogu.
46647596b83476339e7f51f2a79b852eb815418ad0755abacafc345680f5e8bdf63a24d9.jpg

20180325_134716.jpg 20180325_134721.jpg 20180325_134730.jpg 20180325_134736.jpg 20180325_134738.jpg
 
Top