krom papučice savjet

krom papučice savjet

Član
Malo sam se igro limom i napravio ovo što vidite na slikama,
neznam da li da uradim sve pa da to postavim,kako vama izgleda ,




ovdje sam samo onako naslono lim nisam ništa još postavio ,
ispod lima bi mogo staviti komad crne gume da se ne vidi textura kroz rupe




toliko zasad :icon_biggrin:
 
Početnik
svaka cast,samo me interesuje jesil probijacem radio rupe ili,jer mogao bi se uzet tanji pa napravit vise rupa kao one od klio sporta ;)
 
Član
tnx,radio sam probijačem,to sam napravio jednu probnu nisam imao ideje kako bi pa ću uraditi
ovako kao kod klia,treba čekati nedelju pa ću raditi :cool:
 
Član
po meni bezpotrebno chuniranje ali eto tvoje auto
fino si odradio i sve ali bezpotrebno :icon_confused:
 
Početnik
Trozic je napisao(la):
tnx,radio sam probijačem,to sam napravio jednu probnu nisam imao ideje kako bi pa ću uraditi
ovako kao kod klia,treba čekati nedelju pa ću raditi :cool:

hvala drug,ideja ti je super,i jos samo sitniji izbijac i ima da budu premocne ;)
sutra se bacam na poso ;)
 
Član
Ma ništa ,postavi kako je ispalo,i pazi nemoj bušiti rupe kad isječeš,prvo ocrtaj oblik papuče na limu i onda tako na tabli lima izbuši sve rupe i kad završiš bušenje svih rupa iskruži lim i istrupijaj rubove,ako bi radio suprotno pa bušio na iskruženom limu savilo bi se i nisi ništa napravio :D

s1ck je napisao(la):
po meni bezpotrebno chuniranje ali eto tvoje auto
fino si odradio i sve ali bezpotrebno :icon_confused:

Zato sam postavio temu da vidim kako vam izgleda,ne moram ni postaviti malo sam ubio dosadu zezajući se oko toga :D
 
Član
I dok ti sve to isprobijas isjeces i ishebes se, mogao si za 60 marki kupit originalne plug&play :cool:
 
Administrator
samo malo doradi i super ce da bude...

a tibore nije sve daj pare i plug&play

ipak nesto je draze sto sam napravis;)
 
Član
ma tibor pravi švercer :D samo gdje mi je 60km kako to izgleda :lol:
vidjeću kako će ispsati ako ne bude ok neću stavljati a što kažeš nije sve u tome da kupiš
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
samo malo doradi i super ce da bude...

a tibore nije sve daj pare i plug&play

ipak nesto je draze sto sam napravis;)

Pa ako mu se da heklati pa da kasnije skine slobodno, tko mu brani...ja samo dajem savjet sta da ucini da lijepo izgleda i da mu bude sigurno za voznju, a ne da mu lete stopala sa pedala kad su mokri djonovi ;) JEr moze on probiti rupe i sve da bude hrapavo, ali pogledajte kako kocite, ne stojite cijelim prstima na pedalu nego rotirate nogu na peti pa pipkate samo desni bok pedale, koji je u ovom slucaju ravan metal, dok TT look ima duze gumice, tako da sa bilo kojeg polozaja drzi djon na pedali i ne da da spadne ;)
 
Član
I meni je naumpalo samo pitanje koliko je to sklisko kad se stavi,, Trozicu postavi, testiraj pa javi :D
 
Član
maloprije sam pokusavao ovo napravit, jednu sam uradio i fino izgleda, samo sto sam poslije busio lim, p se malo savio, morat cu ponovo pa cu slikat..:icon_smile:
 
Član
Ja nisam još ništa pravio nemam kad,a mislio sam na to hoćel biti klizavo može se pokušati u rupe staviti gumene podloške da bude slično ko što je tibor opisao ,mario uslikaj da vidimo kako je ispalo ja ako stignem u nedelju šta uraditi
slikaću
 
Član
Treba malo deblji aluminijski lim i trebas rupe probusiti odozdo prema gore kao na onim slikama sto je neko clio papucice stavio, jer ako busis ako sto si ti odozgo, zimi a mozda i ljeti kad je kisa ce da ti sleti noga s pedale pa ce opalit u nekog kvalitetno.

Cilj tih rupa i jeste to sto su odozdo izbusene da budu izbacene gore da ti sjebu patike ali da se ne oklizne noga s papucice.
 
samo druze pazi da nebudu klizave,jer tu ti je negdje i kocnica,mislim... :D

sve u svemu najdrze mi je kada vidim da neko nesto napravi sto niko nema,to i jeste tuning... ;)
svaka cast i pazi na klizavost! :icon_smile:
 
Top