kritika

kritika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
neznam cemu ovaj forum ako cete brisati sve postove koji su u nekoj temo postavljeni, npr evo ova http://www.bhtuning.com/thread-22685.html momak je pitao za plinske amortizere i nekoliko nas mu je napisalo o cemu se radi i da se nemogu puniti i zbog cega i sta mu je najbolje uraditi, odjednom nema nijednog odgovora, cemu onda postavljanje tema ako se sve brise, sutra ce doci opet neko ko ce pitati za istu stvar a mogao je vidjeti iz te teme o cemu se radi...
da je tu bio spamm pa uredu, ali 90% odgovora su bili odgovor na pitanje koje je momak postavio...
 
Član
kao prvo,upravu si,a kao drugo,na forumu ni 1% ljudi ne koristi search nego samo otvori novu temu iako takva vjerovatno postoji:D
 
Član
edoze je napisao(la):
kao prvo,upravu si,a kao drugo,na forumu ni 1% ljudi ne koristi search nego samo otvori novu temu iako takva vjerovatno postoji:D

Potpis i tebi ali beze mi je pobrisati nase postove sto smo mu predlagali đeni zeve
 
Član
Deyo je napisao(la):
I meni je neko obrisao u onoj temi za filter, a odgovor bio 100% tačan :D

rascipava neko forum:lol:
mozda je ovo kako maloprije nije nesto bilo ok,pa da se samo pobrisalo?novi postovi:icon_rolleyes:
 
Član
Ja kako znam na toj temi je bilo par bezveznih komentara ukljucujuci i moj tako da je neko haman pobriso sve...nema razloga za paniku..sve po propisu;)
 
Da ne otvaram novu temu za jedno samo pitanje da upišem ovdje-šta vam je sa početnom stranicom :icon_question: odjednom se antivirus aktivira na neku od reklama kao pronađeni malware :icon_rolleyes: to se prije nije dešavalo nikad...
jest da nije vezano za ovo pitanje al...da ne zatrpavamo forum temama bez potrebe :icon_smile:
 
Član
meni kaspersky javlja za sve zivo sto meni steti, npr ona gay animacija sto je postavljana u temi jednoj, pa je ne mozes ukinut, meni je neda otvorit... a ovdje je sve normala, tako da, ne vjerujem da ti je do toga...
 
Član
Evo od mene jedna kritika na clanove koji postavljaju smijesne klipove sa youtubea, ili nesto drugo, u podforum koji je namijenjen za slike i snimke automobila, dok ispod imaju Foto & Video off. Bas ruzno izgleda kad se vidi nesto takvo tamo u kategoriji za auta ;)
 
Deyo je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Da ne otvaram novu temu za jedno samo pitanje da upišem ovdje-šta vam je sa početnom stranicom :icon_question: odjednom se antivirus aktivira na neku od reklama kao pronađeni malware :icon_rolleyes: to se prije nije dešavalo nikad...
jest da nije vezano za ovo pitanje al...da ne zatrpavamo forum temama bez potrebe :icon_smile:

Koji antivirus, i možeš li mi tačno reći / kopirati šta piše... ne bi trebalo, tj nemoguće da je nešto od toga :cool:

Il poludio bio antivirus il stranica privremeno :D sad je normalan evo...dok sinoć čim otvorim početnu aktivira se na jendu od reklama ne sjećam se tačno koja je bila u pitanju...Avast je antivirus al eto sad više ne zeza :)
 
Legend
Ovdje nema demokratije, prema tome obratite paznju svaki dupli post se brise, a administratori kao BH politicari neodgovaraju za posljedice svojih postupaka.

Ja licno mislim da su svi administratori na ovom forumu neozbiljni i da bi trebalo izabrati novu ekipu, neka brate prepuste nama koji smo ozbiljniji da to sve radimo i odrzavamo. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Dole vlada, ovaj admini :lol::lol::lol::lol:


:123: prva druga treca bpm the spam P
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top