kritika

kritika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kritika za urednike foruma ,predlazem da se brise svako novo otvaranje tema ili podizanje stari vezano za neki redovan servis i sl. pratim redovno vecinu tema na forum itd ali nerazumijem ljude, naziv forum je BHTUNING znaci predstavis se svoje auto i ono sto tuniras na njemu to objavis a ne zamjenio sam ulje, filtere, svjecice, zupcasti, sijalice,vodenu pumpu,gume ,amortizere itd a nema veze sa tuningom smisao ovog foruma su tjunirana auta i sve vezano za njih a servisi itd su neke relevantne stvari kada svaki dan koristis auto :icon_rolleyes: :icon_smile:
 
Član
nema svako para za tuning trebas malo i to da shvatis. kad bi se sve svelo na tuning ne bi na forumu imao pet auta koja su prosla kroz neki vid tuninga.
mislim da ti komentar nije na mjestu al eto ti kako hoces
 
Član
Lijepo sam obrazlozio na pocetku posta ,prestevis se, svoje auto i ono sto planiras ili radis na njemu to najavis (objavis) a redovni servisi itd mislim da nisu zanimljivi za vecinu na ovom forumu ako nisam upravu izvinite to je moje misljenje :icon_rolleyes:
 
Član
to za redovni servis se slazem ali amortizeri, gume, felge, farovi, spojleri i sl ne spadaju u redovni servis barem po mom misljenju
 
BHT Ovisnik
men nista ne smeta,al mislim da svatko ima pravo sada u podforumu njemacka auta itd. gdje je predstavio auto da postavi sto je uradio,montizeri,pa nekad felge i tako to,al sto se tice projekta mislim da je to suvišno otvarati,projekt je po meni nesto kao sto je IGY,veko,edo i sl. sto rade,to je max. respect,al ovo za obicna auta sto se pomalo raducka kad se ubere markica,mislim da je dovoljo postati gdje je predstavljeno auto,a ne otvarati projekat:icon_smile:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
men nista ne smeta,al mislim da svatko ima pravo sada u podforumu njemacka auta itd. gdje je predstavio auto da postavi sto je uradio,montizeri,pa nekad felge i tako to,al sto se tice projekta mislim da je to suvišno otvarati,projekt je po meni nesto kao sto je IGY,veko,edo i sl. sto rade,to je max. respect,al ovo za obicna auta sto se pomalo raducka kad se ubere markica,mislim da je dovoljo postati gdje je predstavljeno auto,a ne otvarati projekat:icon_smile:

djesi strucnjak nisam te prepoznao.
kaze se amortizer a ne montizer ako bas hoces da se pravis pametan.
projekat nema tu car ako se odmah spici sva lova i odradi sve odjednom i onda ti raja kaze super si to odradio i sve se na tome zavrsi. projekat se radi polako (ne mislim 5 godina) a ne nabrzinu. cejf je raditi polako i sa strpljanjem i sve na kraju izgleda kako treba.

evo ti primjer kako je kod mene auto bilo kad sam ga kupio i kako izgleda sada

prije
2466531_2_full.jpg

sada
1zqavl0.jpg

256_1_8_.jpg
 
BHT Ovisnik
Izvinite profesore bosansko-hrvatsko-srpskoga jezika na mojim gramatičkim greškama i vokabularu.Ja ne govorim da sam stručnjak. Ako već ideš na točnu definiciju evo ti prijatelju pa čitaj
http://hr.wikipedia.org/wiki/Projekt
mislim da ako ja promjenim branike,lakiram ih u boju auta,stavim felge i sportske amortizere i sl. da to nije neki projekt.Izvinite ako sam vas neke uvrijedio.
 
Administrator
emire smiri zivce, razmisli malo sta je projekat, u pravu su momci
ne pita te niko imas li para ili ne vec koliko si uradio


dosta svadje bit cete ohladjeni ako ne znate lijepo raspraviti
 
Član
ma nema svadje samire pricam normalno i ne svadjam se. rasprava je na mjestu i u nekim stvarima se slazem sa novicom i ovim drugim (ne znam kako se zove) a u nekim stvarima ne. valjda je forum mjesto gdje se moze slobodno govoriti a ako nije onda ne znam zasto i postoji. barem ja ne vrijedjam nikoga i ako sam to nekad uradio javno sam se izvinuo.

eto toliko od mene.

PS
nismo je napisao(la):
ne pita te niko imas li para ili ne vec koliko si uradio

za onoliko para koliko imam extra sam posla odradio i nikad mi nece biti zao
sto sam te pare u auto dao a dat cu ih jos dok sve ne odradim kako sam sebi
zacrtao da mi auto izgleda.
 
Član
Deyo je napisao(la):
Možda ste već primjetili... da će biti nešto tipa... http://gtr.bhtuning.com ili http://iceman.bhtuning.com ... onaj ko dobije poddomenu, odnosno svoj homepage na bhtuningu, je u stvari projekat (odlukom iskusnog "žirija")... Tu smo da se zabavimo i naučimo ;)

haj fino
 
Administrator
emirEX_sa je napisao(la):
za onoliko para koliko imam extra sam posla odradio i nikad mi nece biti zao
sto sam te pare u auto dao a dat cu ih jos dok sve ne odradim kako sam sebi
zacrtao da mi auto izgleda.

nisam mislio na tebe niti na bilo koga drugog odredjenog, govorim uopsteno, ne shvataj sve licno !!!

uvijek kazem razdvojite REDOVNO ODRZAVANJE (koje nikome nije zanimljivo a sastavni je dio posjedovanja automobila) i PROJEKAT (npr pogledajte VEKU i njegovu SKODU)
 
Legend
ne znam vala Emire sta dizes frku bezze,isto kao da si ti taj koji opere auto i stavi update u garazu,nije ti bolan niko nista reko,smiri malo jebote,novica je upravu i treba pocet brisat takve "bezznacajne" postove.
 
Član
heheh daj Emire, za 3 godine si ofarbao branike na autu a objavio si 370,000 slika... :icon_rolleyes::icon_biggrin:..

Momak je u pravu.. Pola tema su disk plocice i ostalo..
 
Član
edo_16v je napisao(la):
heheh daj Emire, za 3 godine si ofarbao branike na autu a objavio si 370,000 slika... :icon_rolleyes::icon_biggrin:..

:lol::lol::lol::lol::lol: Aaaaaaaaaaa Edo TITO SI :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top