Kritika

Kritika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sinoc sam bio postavio dva posta o evoluciji bmw3 i istoriji bmw,radio sam jedno 1h koliko je bio veliki post ali server nije prihvatio i sve izgubljeno:icon_mad: Bas je bilo dobro posebno za ljubitelje bmw. Kome se treba zaliti za fukcionisanje foruma??
 
Član
Joj... pa mogao si "Back" (jednu stranicu nazad), kopirati i spremiti na kompjuter... jer ovako ti je sve izgubljeno sigurno.
 
Član
Ja mislim da je to ono što inače izbacuje kad je opterećen server,međutim potrefilo se baš tad kad je momak htio to da posta..

I jedno pitanje,što opet izbacuje često to za preopterećenje servera kad je nedavno bilo rađeno...
 
Član
pa samo si trebao Back pa ponovo postat...
i ja sam se zalio u predhodnoj temi stalno izbacuje da je server preopterecen
 
Član
nemoze to sa back svaki put,pobrise teks i mora se nanovo kucati i meni cesto nece da prihvati poruke i stalno mi ispisuje da je server zauzet previse.
 
Član
sto to prije ko nerece :icon_question: ja se pokusavao izlogovat i ulogovat reko da nije do mene:lol::lol:
 
Član
SM chip tuning je napisao(la):
nemoze to sa back svaki put,pobrise teks i mora se nanovo kucati i meni cesto nece da prihvati poruke i stalno mi ispisuje da je server zauzet previse.

Meni "Opera" nikad nije brisala...
 
N

nenad

Ja opet imam problema sa: The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy.
 
N

nenad

Meni se javlja dva-tri dana u svako doba dana, a pogotovo navece.
 
Član
335i je napisao(la):
ja se nemogu izlogovat ???

ja od kako sam se regao na forum, mozda sam se 10-15 puta uspio izlogovati a svaki dan udjem ovde, i nikad ne uspijem...odustao sam od toga davno...a vidim da se sam izloguje ponekad...

a danas oko 11 nisam nikako mogao uci ovde...stalno mi je izbacivalo da je preoptereceno...ono sto je Nenad napisao (da sad ne prepisujem)...i to mi se desava zadnja 2-3 dana!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top