Kritika na novi princip oglasa

Kritika na novi princip oglasa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li vam se svida ovo novo sranje sto je uvedeno za oglase.Jbg moram ga tako nazvati jer fakat shebase jedini topic gdje sam cesto bio i pratio stanje oglasa i automobila,bude ti drago kad neko napise novi komentar pa da odgovoris sto se tice auta,a i ono pisanje "bump" mi je dobro :) a sad samo prebaci,hajd da otvori novi tab nego u ovom istom pa se moram vracati i ulaziti opet na forum,sranje cisto sjebase mi ugodaj :icon_biggrin::icon_biggrin:.Momci vratite ba onaj podforum a ko hoce nek objavljuje tamo posebno,jer tamo ne mozes ni pitati nista o automobilu sto te interesuje,niti nick vidis pa da ga ovdje pitas na forumu.


PS.ni sam ne znam sta sam gore napisao jednostavno ne mogu opisati koliko sam razocaran sto ste mi shebali jedini topic koji sam pratio :lol:
 

IGY

Član
oj samo se ljudi zale
kome se ne svidza ima ono log out gore i zdrao
oglasi su oglasi, i nema se sta komentarisati tamo i pricati nesto posebno, za sve postoji PM a za ostalo tu je mastercard :lol:
 
IGY je napisao(la):
oj samo se ljudi zale
kome se ne svidza ima ono log out gore i zdrao
oglasi su oglasi, i nema se sta komentarisati tamo i pricati nesto posebno, za sve postoji PM a za ostalo tu je mastercard :lol:

POTPIS
 
Legend
IGY je napisao(la):
oj samo se ljudi zale
kome se ne svidza ima ono log out gore i zdrao
oglasi su oglasi, i nema se sta komentarisati tamo i pricati nesto posebno, za sve postoji PM a za ostalo tu je mastercard :lol:

Slazem se sa IGY-em ;)
 
Član
Slagao bi se i ja kad bi svoje automobile oglasavao u posebnom topicu kao ti ;) :lol::lol: a po ovom novom principu dabogda da ce ga ko jednom u godini vidjeti :D
 
Legend
AdnaNsa je napisao(la):
Slagao bi se i ja kad bi svoje automobile oglasavao u posebnom topicu kao ti ;) :lol::lol: a po ovom novom principu dabogda da ce ga ko jednom u godini vidjeti :D

Kakvom posebnom topicu. Pogledaj tamo Passat, Laguna i golf stoje pored svih ostalih auta.
 
Član
Eko je napisao(la):
ovo je nesta najbolje dosad na forumu :cool:


A dobro je nego ima nedostataka u vidu nekih propusta,npr.u predstavljanju napises grad a kad citas oglas pise samo BIH nigdje grada i kako da znam gdje je auto,pa kad udes na oglase nemas da se vratis na forum nego moras otvarati novi tab i opet posebno ulaziti ovdje,pa kad jednom napises oglas tamo ce stajati dok ga ne izbrises i napises novi da bi ga neko primijetio.
Uglavnom nadam se da ce se neki bugovi ispraviti i da ce biti dosta oglasa ;)
 
Početnik
i meni se ne svidja i to samo zato sto: Dogodila se greška, molimo pokušajte ponovo.
ideja dobra, lako je naci sto te interesuje i nema nikoga da ti kaze : uf, maca, skupo, da vidimo kad ces ga prodat po toj cijeni..i slicnih komentara...samo jos da mogu da se prijavim :icon_evil:
 
Član
Vala i bilo mi je dosta više ljudi koji su na forumu samo zbog oglasa i svoje koristi i nikako drugačije ne pridonose forumu,to mi je nekako parazitski.Svaka čast kolege i nadam se da će novi oglasi zaživiti u punom svjetlu.
 

S84

Član
novi oglasi super.. manje parazita, preglednije je, nema prepirki oko cijene:D

a kad smo vec kod parazita mogla se napravit i mala cistka clanova, neaktivni, nulapostova, jedan postova ovo ono :D sta velite..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top