krav maga i russian systema

krav maga i russian systema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
technoGeek je napisao(la):
Cuo sam da ti instruktori vozaju VW, tako da sam mislio dolaziti iz Zenice na trening, ali ovako nema sanse :D

lazne informacije:D. jedan toyotu corolu voza,drugi citroen c3,ima jedna astra gtc i taj ce za 1. level sad ici,ima nas trojica na biciklima:D
 
Član
Ako nekoga zanima kako se odbraniti na ulici od ovih "mangupa" bez obzira jel ima kakvo oruzje ili ne

brate trenirao sam haman pa 3 godine Aikido prije toga boks 2 god al kad covjek izvuce pistolj na tebe ne pomaze ti ni Chuck Norris. Nepodcjenjujem nista ali "mangupi" sa geverom su jos uvijek Mangupi. Pozz
 
serialgf je napisao(la):
Ako nekoga zanima kako se odbraniti na ulici od ovih "mangupa" bez obzira jel ima kakvo oruzje ili ne

brate trenirao sam haman pa 3 godine Aikido prije toga boks 2 god al kad covjek izvuce pistolj na tebe ne pomaze ti ni Chuck Norris. Nepodcjenjujem nista ali "mangupi" sa geverom su jos uvijek Mangupi. Pozz

i to sto kazes
 
Član
.nOKe je napisao(la):
I.. koliko je tih mangupa sa pistoljima u Sarajevu, sto bi pucali :icon_confused:

Pun grad, ima ih na svakom cosku, najgore sto su to sve uglavnom maloljetni balavci za njih nema adekvatnih kazni, privode ih puste ih vani i oni opet pucaju, zacarani krug. Borilacke vjestine, sportovi razni tipa box kick box i sl , krav maga i tako to, presipanje iz supljeg u prazno to su stvari koje covjek trenira zbog sebe i svoje psiho-fizicke kondicije. Uglavnom slabog hajra ima od toga kad naletite na neku budalu, filmovi su jedno stvarnost je drugo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top