KRAJIŠKA ZMIJA

KRAJIŠKA ZMIJA

Član
Krajiška Zmija

Bilo extra na Ostrožcu evo i video , od 3:10 do 3:20 ima i moje zvjeri :icon_smile:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YAd84KZi_C8[/video]
 
Vremena koga zanima ima na Timing.ba

Mnogo dobra utrka bila, vozila sjajna, Rinaldino.... ti je čista 10-ak Ikić je lud :D
 
Legend
kad stignem natrpacu slika

evo jedan video , Nihad Seferagic "jusin"

http://www.youtube.com/watch?v=kjvkrwvc6aI
 
Član
:icon_eek: Koliko moćnih auta je bilo :icon_eek::cool:
Po ovim kadrovima sa snimka izgleda da je odlično bilo u svakom pogledu :cool::123:
Ozbiljno organizovana trka, i auta su vrhunski pripremljena :cool:
 
adi187 je napisao(la):
:icon_eek: Koliko moćnih auta je bilo :icon_eek::cool:
Po ovim kadrovima sa snimka izgleda da je odlično bilo u svakom pogledu :cool::123:
Ozbiljno organizovana trka, i auta su vrhunski pripremljena :cool:

Druže FIA CEZ se vozi ovdje, jedina brdska trka u BiH brdo, među top 5 u brdskih staza u FIA, šta dalje da ti pričam.

Slika imate na cazin-danas.com
amk-extrasport.com
 
Član
Svaka čast za slike :cool: svaki dogadjaj adekvatno prikažeš ;)
Ko nije imao priliku uživo pratiti barem na slikama vidi kako je to bilo :cool:
 
Član
Malo smo imali problema s redarima oko mjesta (kriticnim a i najboljim eb ga) razumljivo,ipak su nas nekako pustili da ostanemo ;)
Skoro svake godine smo tu i nema sta,ova godina je odradjena profesionalno u fuluu,svaka cast organizatorima,vozacima i ostalim :cool:
Automobili su opet prica za sebe,nije bilo puno ''krševa'',sve pila do pile...

Osim formula,micua i lancie...velik utisak na mene su ostavili ovaj citras ax i integra,pogotovo kad ide prema tebi,woow,doslovno vrišti :icon_eek::lol:

Svaka cast za slike ;)
 
Član
Brdsku trku su i propratili clanovi AMK 70 iz SM ... Kako god ovo je najjaca trka u BIH vec definitivno i vrijedi svakog kilometra otici i pogledati je ;);)
 
Član
extra slike extra dogadjaj svaka cast organizatorima, zao mi ej sto nisam uzivo bio.

ko je ovo sa ovom alfom 147 ?
 
Top