Kradja felgi Audi A4 - u mom komsiluku

Kradja felgi Audi A4 - u mom komsiluku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
daki je napisao(la):
Ustvari varate se ove felge su uzasne na kolima, nemogu opisat kako ruzno izgledaju,a bile su 15ke il moooozda 16ke ali tesko.. A ruzne do bole, ova na slici ljepo izgleda, i mozda na nekom starijem autu bi bile dobre ali na veliko A4 i to nije spusten uzasne bile :)

dobre su felge nemoj zezat :p , ima ovdje jedan Passat novi 17"ke na njemu predobro izgledaju...
 
Član
iskreno i meni fino izgledaju. nisu bas za mala auta ko sto je punto al na malo vecim dobro stoje. samo mi nije jasno kako neko moze imati ovako dobre fele i da nema sigurnosne sarafe. potpuno nezamislivo.
A to sto kazu zar se felge joss skidaju. ma skidaju i uvijek ce se skidati samo ako auto ostavis na zavucenom mjestu i jos ako su felge dobre ma ujutro ces osvanuti bez njih tako ti je to.
 
Legend
Ma daj cital neko ovde postove :)
Pa kazem da su uzasne na audiju mislim da su bile 15ke mooozda 16ke na gumama kroz 85 sava S3 i odignuto auto, to je uzasno izgledalo. Felga ko felga je ok, kao sto sam rekao na slici izgleda super.

A neces vjerovat i ovde ima ovaj jedan passat 17ke, i mos mislit ima i jos jedan passat, i ima jedan Leon, i ima jedan G4 SDI na kojem pored pise GTI, i ima jedan taxi Seat Cordoba ustvari skoro da na svakom imaju :) :p :p
 
Legend
steta prava......jebote dan haha ako ikad budem preko noci ostavio golfa u sarajvu stavicu ja celicne pa cu doci hehehehe:icon_biggrin:
 
Legend
Heh tako je, gledao sam svojim ocima kako liku na Alipasinom skidaju liku felge sa Audija 6 dok je izasao do kioska da kupi dopunu onde gdje se prodaju oni mobiteli.
 
Član
daki je napisao(la):
Heh tako je, gledao sam svojim ocima kako liku na Alipasinom skidaju liku felge sa Audija 6 dok je izasao do kioska da kupi dopunu onde gdje se prodaju oni mobiteli.

Sereeees, :) ne mogu da vjerujem, u po bijela dana??? Schumi je u pravu, divlji zapad jebote :)
 
Član
daki je napisao(la):
Hehe, meni je auto metar od prozora a tetajac u ormaru iznad kreveta :) pa ko voli nek izvoli
hehehehhehehe mogul te na forda da ja odmah dodjem hehehehehehheehehheheheeheh obuci cu pancir itd ta sranja hehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top