Kozna sjedista

Kozna sjedista

Član
Na TV-u sam gledao kako cojk ispolira kozna sjedista koja su bila "katastrofa" i napravi ih malte ne da su nova sa nekim preparatima (tuba sa tecnon kozom, farbom i polir pastom nekom?). Neznam dali se to moze kupiti sve kod nas i dali poznajete nekoga ko to radi? :icon_question: Evo i slika kako mi sjediste trenutno izgleda i obiljezeno je sta me bode u oci :icon_mad:

bb7c0137011e72ec3007cd31ba909300.jpg
 
Član
Mozda sa nekom bojom za kozu da se ofarba :icon_rolleyes:

Ovo gdje se skroz istrosio povrsinski sloj nema efekra ja mislim da se polira :icon_rolleyes:

Nego otici u M-Gratx u gradačac pa nek pogledaju to, dal moze il ne moze, mogu ti isjec taj istroseni dio i ubacit novi dio koze :icon_smile:
 
Pazi to se moze uraditi, ali kod nas je vrlo tesko naci preparate za kozu, evo ja sam narucio iz USA neke farbe za kouz i cekam vec jos malo pa 2 mjeseca, ne dolazi, valjda ce stici. Uglavnom sa kvalitetnim materijalima mozes vratiti stanje koze u novo.
Evo jedan video kako se to radi...
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/7zccxe4yNhc&hl=en_US&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/7zccxe4yNhc&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
Navodno se crna koza moze malo urediti onim kremama i spuzvama za obucu , ali nisam to probao...
 
Član
Nije ovo nista kod mene kako je kod ovih momaka na TV u bilo pa ispolirase izmeljase svaceg neceg i na kraju sjediste kao novo.

Hvala ipak a oticu i u gradacac pa da vidim sa njima.
 
Evo ti broj mozes ih kontaktirat' M-Gratex i raspitat se, ako mogu to odraditi rece ti sve 035/817-396, inace moja topla preporuka za njih, ja sebi radio presvlake, evo tri godine, ako ne i vise nit' su se poderale, nit' koji vrag, i puno je njih zadovoljnih, ako iko zna rjesenje za tvoj problem, to bi oni trebali biti!
 
240 KM su kozne presvlake, znaci komplet sve koza preko sjedala, koza/ platno kombinacija je mislim 160-170, nisam siguran, platno samo je 120 KM, inace momci rade stvarno kvalitetno, ima na forumu jos raje koja je radila kod njih, eto Adi je radio u fiata komplet kozne presvlake..
 
Član
Hvala bas cu ih nazvat i vidjet dali me mogu spasit da nekupujem sjediste komplet :lol:
 
Top