Koža na cijeloj instrument tabli !?!

Koža na cijeloj instrument tabli !?!

e pozdrav ..

novi sam clan , i kao sto vec rekoh , odmah cu da otvorim novu temu jer me ovo zanima i pravo mi "mocno" izgleda u autu !!!

Naime , neznam kako se ono cijelo naprijed zove , ja to zovem instrument tabla i ispred vozaca gdje je volan , i ispred su-vozaca .. gdje je ladica , airbag ...

ehh .. sad ako vam nije problem da mi date link ako ima negdje na ovom forumu slike gdje je vec uradjena ta koža .. ili bilo sta ..

npr. kako se to radi [ step by step ] .. a posebno me zanima bijela koža !!!

unaprijed hvala svima koji mi pomognu !!! .. pozZz
 
Član
http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=35039
evo slika sa foruma,neko je vec nes slicno pitao...
 
Legend
ako nemas iskustva sa ljepljenjem koze... nece ici

radije to prepusti nekom profi-u , npr ovdje u mom kraju mi covjek za ist tablu trazi 200 - 250 KM za tablu , ali ispadne ovako

209g0no.jpg


to je jako skakljiv posao,bolje platiti da se dobro uradi nego da ispadne smijesno druze ;)
 
hvala obojici na odgovorima ..

semma @ tabla je OK .. ali ja trazim samo tablu da je u kozi a ovo ostalo fabricki !!! :D jer mi se svidja kad ima kontrasta ..

enesss @ ma nije to ja mislim tolko problem uraditi , samo treba fino da se zategne .. a ako imaas jos slika .. stavljaj ili neka stranica na PP ?

A VI OSTALI SAMO STAVLJAJTE SLIKE I KORISNE INFORMACIJE !!! :D

pozZzZ ..
 
Član
@ enese to je puno para za instrument tablu,,, imam ja covjeka uradio bi to za 60-100 KM ,samo skines instrument tablu i doneses mu,jer on nema pojma oko sarafa,samo zna kozu lijepit :icon_smile:
 
:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
ma nije to sad bitno :D .. bitne su slike .. da vidimo kako to raja sredjuje .. !!! :D a nije problem to zalijepiti evo kako to ide ..
 

Prilozi

  • p9120016ol4.jpg
    p9120016ol4.jpg
    40,8 KB · Pregleda: 177
  • p9120018ee0.jpg
    p9120018ee0.jpg
    42,9 KB · Pregleda: 170
Legend
ok , ali ako prvi put radis ,....tesko ;) moze se uraditi al nije to to...
lako je zaljepiti , ako je debela koza, neda se rastezati,....nakon prve vrucine sve se povuce i jufkice ispadnu , eto znaci trazi sto vise rastezljivu kozu ,zatim vise razlicitih ljepila se koristi za ljepljenje na razlicite povrsine...treba tu malo iskustva ipak
planiras li sa eko ili pravom kozom raditi?

@ dzeniii : to je jeftino druze,gdje se nalazi taj ? postoji li mogucnost da posaljem tablu da mi covjek uradi ?
 
imas enessse po sarajevu mali milion raje koja radi presvlacenje table do te bijene, max 100KM, mislim da cak i onaj momak u kiseljaku radi, na forumu mu je nick auto_presvlake cini mi se, i rade jako dobro....

Ja sam sebi mislio raditi s kozom ali sam naisao na previse problema i kod samih tapacirunga, tako da sam od table odustao sa zadovoljstvom :icon_biggrin: nisam imao vremena za trositi na igranje, ali sam zato sve fino prefarbao i ispalo je predobro...
 
Legend
zen3dom je napisao(la):
imas enessse po sarajevu mali milion raje koja radi presvlacenje table do te bijene, max 100KM, mislim da cak i onaj momak u kiseljaku radi, na forumu mu je nick auto_presvlake cini mi se, i rade jako dobro....

Ja sam sebi mislio raditi s kozom ali sam naisao na previse problema i kod samih tapacirunga, tako da sam od table odustao sa zadovoljstvom :icon_biggrin: nisam imao vremena za trositi na igranje, ali sam zato sve fino prefarbao i ispalo je predobro...

druze koliko tu posla ima,da se perfect uradi ovo je dosta prihvatljiva cijena...
ovdje u blizini , u Bihaću covjek radi bas profesionalno , ali da presvuce tablu od golfa 3 ,....dodje min 200

ja imam inst tablu rezerve koja vec dugo stoji,sprema za to,...cak imam i 2 kvadrata koze u nijansi one bez boje kao u autu bas za to...moracu kako vidjeti da to tamo nekom dobacim,ja sam cak u Cazinu,predaleko i ne isplativo je da vozim direkt....
 
Član
clan sa ovog foruma vlado_jaje ,,on nije bas aktivan zato je najbolje otici kuci njegovoj,nalazi se u zivinicama;)
 
hehe .. ja nemam uopste auto :icon_confused::icon_sad:

ali me to jako zanima i planiram odma da to radim .. kad pocnem auto da sredjujem pa me samo zanima

trebaju mi slike samo i ideje !!! :D

ili ako neko ima neku stranicu sa puno ovih slika .. neka mi javi link na PP !!! :D

pozdrav i hvala ..
 
Član
prijatelju ovdje je dosta clanova kojima je hitno potrebna neka pomoc,,, ti kad budes imao auto ili bar instrument tablu javi se onda i dobit ces potrebnu pomoc i informacije;)
 
khm , khm !!!

ja ne trazim nikakve informacije :D

nego trazim od vas samo slike da mi ovdje stavite , da pregledam slike .. jer mi se to jednostavno svidja a nemogu nigdje da nadjem !!!

pozZ ..
 
Top