Korpa za 106 GTI,Saxo VTS 1.6 16v

Korpa za 106 GTI,Saxo VTS 1.6 16v

Član
posto sam imao sinter OMP lamelu,a obicnu Valeo korpu,lamela je prejaka bila pa je napravila stetu na korpi,tj na disku...pritom je i pojela lamelice koje cu da repariram u beogradu...sad trazim OMP korpu i druk lezaj ako ima ko da prodaje,ili da znate nekog ko ima bio bih zahvalan...? POZ
 
Član
auto je formula :) ima u italiju u prodavnici OMP i najvjerovatnije cu je narucit otale ako ne nadjem u kruzenju...
 
Član
Ja na Yugu imam sinter lamelu i vozim na MecArm korpi, ne znam kako ce se to ponasati na tvom autu ali ja teram treci set lamelica na istoj korpi i tek posle ovog puta cu je verovatno zameniti (tj mozda i ne bi morao, ali ja hocu da predjem sa 180 na 215mm kvacilo), inace sam je izmedju zamena samo nosio da se poravna kod strugara i to zato sto lamelice potrosim do nitni pa to napravi riseve... Jedino je zamajac malo doradjen gde korpa naleze tako da korpa ima veci pritisak na lamelu. Te korpe (barem naspram drugih za Zastavu (a postoji i Valeo i slicno) ima vecu silu i kovana peraja.
 
Član
ja sam zamijenio sve lamelice i kupio novu korpu OMP i nadam se da sam rijesio problem :)
auto lomi vrat kako odvaja,ali se i stope lome ... hvala u svakom slucaju !
 
Top