Koridor Vc oko Zenice-3D animacija

Koridor Vc oko Zenice-3D animacija

OmO je napisao(la):
Da ovo hoce upola biti ovako kao sto kazu dobro bi bilo..

ova animacija je uradjena prema idejnom projektu ove trase. i biti ce ovako, nije upola, nego isto. samo je pitanje kad...mada vjerujem da ce ubrzo, jer ovo je sljedeca trasa na autoputu od sarajeva prema sjeveru bih..do zenice je uradjeno ili se radi, zaobilaznica oko zenice je sljedeca, tako da ce vjerovatno ubrzo i ovo
 
N

nenad

Pa mi nismo u stanju da odrzavamo ove jadne gradske ulice, a gradili bi ovakvo nesto! Eto u Tuzli prave je*enu petlju godinama, i dok su zavrsili pola posla, jedan krak vec otiso, popuco po sastavima pa ga krpe! Ovo na animaciji je i za daleko bogatije i razvijenije zemlje zahtjevan projekat, a za nas...
 
Član
pa ovo je jedna on "najzahtjevnijih" i najskupljih dionica, ... kakvih 5 godina da zavrse, da je ravno kao u pustinji, pa mozda, ovako nema sanse... a kada i ako puste u promet, bit ce za mjesec zatvaraju i renoviraju vijadukte, mostove, radi zadrzavanja vode i sl,...
 
Član
Stvarno fascinantan video prikaz... Nemojte se vi brinuti za oštrinu krivina...nisu inžinjeri i struka glupi. Uzmi u obzir da ti je cesta u jednom smjeru (2 trake + zaustavna) široka cca 12 metara. Projekt nije neizvediv, mislim da nisu problem ni pare, nego je najveći problem naša hebena politika, koja radi po principu, dat ću ti projekt uz proviziju, pa se nemogu dogovoriti...
- Samo me zanima koliko će se puta trasa promjenuti dok dođe do izvedbe, kao u Hercegovini, gdje govnarski političari odlučuju i mjenjaju trase bez savjetovanja sa strukom..
-Neznam koliko pratite komšiluk, a možete vidjeti koliko je Hrvatska sa svojom politikom i uglavnom svojim firmama, uradila autoputa, a vidi nas..
 
Član
sto se mene tice, nek zavrse do biljeseva sljedece godine? ima li tu kakvih vijesti? dalje i ne moraju raditi, ionako je do biljeseva ko auto put :icon_biggrin:
vezano za sporinu rada, kada debili koji nadziru i vode ove projekte budu vodili racuna o tome da se ovo zavrse, a ne da sto vise ukradu, bit ce nesto od toda, do tad-nema sanse prije 5-10 godina
 
Top