Koridor Vc oko Zenice-3D animacija

Koridor Vc oko Zenice-3D animacija

Administrator
Sva sreca pa nema puno krivina... Sta je ovo, taman izadjes iz jedne ides u drugu krivinu... Al' et daj Boze da i ovakav bude...
 

MTR

Član
pioneer_09 je napisao(la):
Sva sreca pa nema puno krivina... Sta je ovo, taman izadjes iz jedne ides u drugu krivinu... Al' et daj Boze da i ovakav bude...

ima vremena , dok oni zavrse ovo ljudi ce letit po nebe'sma :D
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Sva sreca pa nema puno krivina... Sta je ovo, taman izadjes iz jedne ides u drugu krivinu... Al' et daj Boze da i ovakav bude...
Po pravilu ne bi smjelo tako da bude, da se odma iz jedne krivine ulazi u drugu, ima odredjena duzina koja mora biti izmedju dvije krivine ;)
 
Član
Dokle je gradnja oko Zenice? Zadnji put sam prolazio nekad u Aprilu i nesto su kopali uz magistralu. Ima li kakih pomaka?
 
Član
Abd hocemo...Iako sporo ide , ali bit ce..Ja sam par puta bio na tunelu gore Putovici - Biljesevo...Napreduju pomalo :D za 5 godina ce biti :D
 
Član
cuo sam jedan vic vezan za te tunele, pa da ga podijelim s vama

kaze uprava koja vodi radove oko autoputa raspisala tender za gradnju tunela kod Zenice, i prijave se jedna americka,jedna engleska i jedna bosanska firma
kada su dosli da se pogadjaju oko cijene ameri kazu da je njihovo odstupanje 10%, ako pocnu kopat s obje strane,, englezi kazu njihovo je odstupanje 5%
zatim dodjose celnici bosanske firme, kaze koliko je vase odstupanje?
mi ga kaze uopste nemamo
ovi zacudjeno pitaju pa kako to?
a oni odgovaraju: Kaze ako se sretnemo u pola sretnemo, dobro i jest
a ako se ne sretnemo onda cete za iste pare imat dva tunela:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Dino je napisao(la):
Dokle je gradnja oko Zenice? Zadnji put sam prolazio nekad u Aprilu i nesto su kopali uz magistralu. Ima li kakih pomaka?

Nema, radi se nešto, ali slabo vidljiv napredak. Od izlaza tunela Gorica do buduće petlje i naplatnih kućica (odakle počinje ovaj video). Ali radi se od Kaknja do Bilješeva...
 
Član
Izgleda moderno i jako skupo.
Mozda se cine velike krivine ovako, ali mislim da ce to bit blage skroz krivine. Mozda je i do terena. Nece citav bit krivudav.
 
Top