Kopiranje Code kljuca Punto 2

Kopiranje Code kljuca Punto 2

Član
Pozdrav svima,
Zna li bilo tko gdje se u srednjoj bosni može kopirati code ključ za punto 2. Imam samo onaj plavi ključ, znaci nemam ni karticu ni master key.

I naravno koliko je to love :)

Pozz
 
Član
Malo si to cudno napisao uz punta ti trebaju doci dva plava kljuca znaci nema kao u brava smedji crveni master i to.a code ti se nalazi u kljucu tj u kucistu.E sad ti mozes:
1.otic u ovlasteni da ti reprogramirju 1,2kljuca relativno skupo.
2.Srediti code i kod obicnog kljucara da ti napravi kljuc tj kopiju tvog kljuca to je jeftino.
p.s nepise ti u profilu koje auto vozis.
 
Član
jaran moj radio za Punta 2 u Fis-u,ne znam kolko je platio,nisam ga pitao,ali znam da je imao jedan kljuc,onaj plavi,sada ima jos jedan;)
Raspitaj se tamo u Fis-u,mozda i sada ima,bar ti je to blizu
 
Član
A sorry za profil, moram ga popuniti do kraja. Vozam Punta MK2 2002 god 1,2 benzin. A u fisu mi je onaj lik napravio mehanicku kopiju samo da mogu otkljucati vrata i kaze da mogu kada se ovaj kljuc izlize, samo da uzmem i zalijepim ga dole za bravu i da ce mi onda citati code sa toga, a palim na ovaj.
Plus sto se tice repariranja kljuca jednom sam dole pitao u sofi i kazu posto nemam code karticu, izrada code kartice 50 eura + kljucevi, negdje oko 250-300 evrica. Tako da to ispada definitivno iz igre :)
 
Član
ArminM je napisao(la):
jaran moj radio za Punta 2 u Fis-u,ne znam kolko je platio,nisam ga pitao,ali znam da je imao jedan kljuc,onaj plavi,sada ima jos jedan;)
Raspitaj se tamo u Fis-u,mozda i sada ima,bar ti je to blizu


Prije koliko je to radio?
 
Član
ne znam tacno jbg,ali on ima karticu sa codom. Kupio je auto,dobio sam jedan kljuc,i karticu sa kodom,ne znam ni kolko je platio,ako stupim u kontakt s njim javit cu ti
 
Član
Bio sam u Fisu kod onog lika i trazi mi 150 KM za kopiranje kljuca. Pa sta mislite je li to skupo i isplati li se uopce????
 
Član
don_jaman je napisao(la):
Bio sam u Fisu kod onog lika i trazi mi 150 KM za kopiranje kljuca. Pa sta mislite je li to skupo i isplati li se uopce????

ako ce napravit da valja nije skupo,servis je ja mislim puno skuplji
 
Član
Ili dati 150 km za to ili ubaci kljuc stari u kuciste i pali sa novim al onda ce ti ga svatko moci upaliti sa kljucem bez koda;)
 
Član
Ma druze oni ako su naumili da ga ukradu, ukrast ce ga sa bilo kakvim codom, a cuo sam da u sarajevu kopiraju za 60 KM, pa bi mi se isplatilo otici do sarajeva i kopirati za tu lovu.
 
Član
sto ti se nebi isplatilo ha ya.. stari je kopirao code kljuc za golfa IV i negdje je oko fisa, mozda i u fisu nezzi platio je isto 150KM.. njemu nije bilo skupo jer je dobo uz auto samo jedan kljuc i nedo bog da razmisljamo o posljedicama da ga izgubimo, sta dalje i kako.. ha ya.. ;)
 
Član
elmir je napisao(la):
sto ti se nebi isplatilo ha ya.. stari je kopirao code kljuc za golfa IV i negdje je oko fisa, mozda i u fisu nezzi platio je isto 150KM.. njemu nije bilo skupo jer je dobo uz auto samo jedan kljuc i nedo bog da razmisljamo o posljedicama da ga izgubimo, sta dalje i kako.. ha ya.. ;)

morao bi obijat ko ja Passata, da sam bogdom odma dao 150km i ne bi se zajebavao;)
isplati se definitivno
 
Top