Kopcanje xenona na duga svjetla - Golf 2

Kopcanje xenona na duga svjetla - Golf 2

Član
Zdravo, da li netko zna kako bi mogao obicne xenone da spojim da rade i kad su ukljucena kratka i duga svjetla, kada prebacim na duga da mi ne gasi xenone i prebaci na onu halogenu sijelicu, to mi je potrebno zato sto imam masku i sa malim farovima pa kad ukljucim duga svjetla da mi rade i xenoni zajedno s tim malim farovima...unaprije hvala svima na pomoci...
 
Član
mozes to rijesiti preko relea. ima tema za duple farove. potrazi tamo sam postavio shemu za kopcanje jer ne da mi se ponovo crtati
 
Član
cekaj koliko sam skontao tebi gasi na dugim svijetlima velike farove u kojima su ti xenoni??
 
Forare je napisao(la):
cekaj koliko sam skontao tebi gasi na dugim svijetlima velike farove u kojima su ti xenoni??

nisi ti njega bas skontao,,, gasi mu xenone, a pali halogenke,,,,,,

kao sto ti Emir rece, potrazi semu koju je postavio i rjesices problem preko releja ;)
 
Član
Nasao sam ovako objasnjenje negdje pa nisam siguran jel to ok?

34fgot2.jpg
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
mozes to rijesiti preko relea. ima tema za duple farove. potrazi tamo sam postavio shemu za kopcanje jer ne da mi se ponovo crtati

Momak... mislim da nema potrebe za ovim... pa o golfu, tj. o VWagenu pricamo...
nije fiJat da postavlja neke releje... :D
.....................................................................................................................

OVAKO JE TO FABRIKA RIJESILA... ;)
sve ostalo je izmisljanje tople vode... ;)

21myzhg.jpg


Znaci samo kopiraj ovo sa slike, i dobijes to sto trazis bez ikakvih poslijedica... ;)



Hvala i NHF... :icon_biggrin:
 
Član
Liga je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
mozes to rijesiti preko relea. ima tema za duple farove. potrazi tamo sam postavio shemu za kopcanje jer ne da mi se ponovo crtati

Momak... mislim da nema potrebe za ovim... pa o golfu, tj. o VWagenu pricamo...
nije fiJat da postavlja neke releje... :D
.....................................................................................................................

OVAKO JE TO FABRIKA RIJESILA... ;)
sve ostalo je izmisljanje tople vode... ;)

21myzhg.jpg


Znaci samo kopiraj ovo sa slike, i dobijes to sto trazis bez ikakvih poslijedica... ;)



Hvala i NHF... :icon_biggrin:

more i ta varijanta ;)
 
Top