kondenzacija u faru = silikonirano i opet magli

kondenzacija u faru = silikonirano i opet magli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobro vece ,

Ovako, imam jedan problem.
Prije dva dana montirao sam bistre farove na Mercedesa w203, i nakon nekog vremena poceo mi se stvarati kondenz, nije puno posto sam ih tek stavio malo magli pa me to nervira. Sad me zanima oce li nestati tog kondenza i ako ne ce kako da ga rijesim? Da na pomenem da su farovi novi znaci nisam ih rastavljao niti nesto cackao zanci samo stavio sijalice i montirao.

Hvala na pomoci.
 
Član
RE: kondenzacija u faru

ocigledno farovi negdje pusstaju vlagu.ili oko sastava il nazad oko zarulje.vjerovatno su losije kvalitete.ili ih vrati ako mozes a ako ne morat ces ih dihtovat
 
Član
RE: kondenzacija u faru

Pa najgore je sto ih ne mogu vratit. a jesu lose hvalitete!
Kako da ih napravim da DIHTAJU? mislis da prodjem sve rubove sa silikonom tamo gdje se spaja staklo sa ostatkom fara ili...?:icon_rolleyes:

Hvala na pomoci
 
Član
RE: kondenzacija u faru

nema druge nego prozirni silikon i obadji.al kupi sanitarni da ne crni.nema ti druge
 
Član
RE: kondenzacija u faru

Izgleda da cu morati. Znaci samo na spoju stakla i i plastike. Trebam li jos igdje kad vec skidam da to uradim kako treba. Da ne magli vise i ovako sam se ziv napatio dok sam ih montirao, a kad sam vidio da ima magle poludio sam!!!!:icon_mad:
 
Član
RE: kondenzacija u faru

i da se nadovezem isusiti far fenom ali ne toplim zrakom da ne osteti sjenilo ;)
 
RE: kondenzacija u faru

dovoljno je da bilo gdje bar malo ulazi zrak i maglit ce, znaci far mora 100% dihtovat, pregledaj ga citavog, i iza poklopac jel dihtuje dobro.. ;)
 
Član
RE: kondenzacija u faru

o majko moj, pa najbolje bi bilo da ga umocim u silikon i gotovo !!!!:icon_cry:
 
RE: kondenzacija u faru

nevidim razlog sto bi to bio problem rijesiti, moze pustati jedino na sastavima, a to nije neznam kakav problem za napraviti.. kazem dobro sve pregledaj.
 
Član
RE: kondenzacija u faru

jos samo jedno pitanje. Sta ako pusta na poklopcu od svijetala kako to rijesiti? Necu valjda u stavljati silikon :icon_question:
 
Član
RE: kondenzacija u faru

tesko da pusta na poklopcu jer se poklopac zacaura i jedva se kod neki auta izvadi. Ma moze se to silikonom uraditi ako je supalj , al ne vjeruje tesko da je supalj.
 
Član
RE: kondenzacija u faru

Znaci problem je izmedju stakla i platike. ok sutra uzimam prozirni silikon i polako da oblijepim cijeli rub.
Hvala na pomoci
 
RE: kondenzacija u faru

imam i ja isti problem ,radi se takodje o losem kvalitetu i uspio sam to samo kad sam obisao silikonomk tanko oko svakog sastava i prije toga fenom dobro posusio far...
jbg.kad kupimo svakakvog smeca...
 
Član
Da se nadovezem na temu.
Situacija je sledeca, far je silikoniran tankim slojem po rubu,poklopci namjesteni da dihtuju i OPET MAGLI.
Pogotovo kad pada kisa ili snijeg pa far se zagije i stvara se blaga magla po cijelom faru.

Ljudi pomazite :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top