Kompresori zraka

Kompresori zraka

Član
Ma i ja sam nesto kontao kupiti , ali se u ovo nikako ne razumijem , ali nemas tu vele sta pogrijesiti..
 
Član
Moke super je ispala felga, nema zazora ni grudvica kako vidim po slikama Skrabo zato sam i otvorio ovu temu da malo podijelimo savjete, iskustva slike radove ...
 
Član
Ja bih volio naci 50l nesto , jer mi covjek kaze da ovo manje uvijek treba da se puni i onda kad farbas nije konstantan zrak i zna prhnuti boja kao iz spreja ono :D
 
Član
Ma da i ja sam za varijantu 50l, mada evo kolega Moke kaze da je zadovoljan i sa 25l, al opet po meni zavisi sta farbas i za sta ga koristis, meni se ne daje sad 400-500KM ako ce me slusati i onaj od 250-300KM za moje potrebe
 
Član
Ma da i ja sam za varijantu 50l, mada evo kolega Moke kaze da je zadovoljan i sa 25l, al opet po meni zavisi sta farbas i za sta ga koristis, meni se ne daje sad 400-500KM ako ce me slusati i onaj od 250-300KM za moje potrebe
Nemoj mene slusati, ja izlakiram nekad nesto iz hobija, ako vec kupujes kupi od 50l, drugo je sto je meni ovaj ispao pravo povoljno. Da kupujem, kupio bi taj od 50l.
 
Član
301a5069c895fbf942c4cd315801f5a5.jpg


Legla masina, sta mislite :)
 
Član
Odlican,
to je kao ovaj kod mene, samo moderniji dizajn. Fin kompresor mislim da neces imati problema, ispunit ce tvoja ocekivanja. Sad kupis jos onaj set za kompresor ima ih pravo povoljno i rahat si.
Sto se tice odrzavanja gledaj da cesto ocistis filter zraka i dole povremeno ispusti kondenz. Malo "promuckas" kompresor i ne sikiraj se.
 
Član
Ovo sam u nekoj kompenzaciji nabavio, inace bi ganjao 50l, tu sam dobio onaj set einhellov, slikam sutra i njega :)
 
Član
Kolege ima li neko savjet kod farbanja npr felgi poslije primera se nanese boja pa kad se nanosi bezbojni, jel kad se skroz osuši boja ili kad se malo osuši ??
 
Član
Kolege ima li neko savjet kod farbanja npr felgi poslije primera se nanese boja pa kad se nanosi bezbojni, jel kad se skroz osuši boja ili kad se malo osuši ??
Ide:
1. Slajfanje
2. primer
3. filler-kit
4. slajfanje
5. boja
6. bezbojni

Naravno da se mora isusiti svaki sloj
 
Član
znam taj postupak sav, ali kod zavrsnog sloja bezbojnog da li ga nanositi da npr prodje 12h ili odmah kad se osusi boja ??
 
Top