KOMPLETNA USLUGA!!!

KOMPLETNA USLUGA!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nazalost, nemamo svi sopstvene garaze gdje na miru i na tenane mozemo lickati i doradjivati svoje ljubimce...
Kao sto decenijma Njemci po cijeloj drzavi imaju mrezu D&W centara za auto-tuning, kao sto je to u Hrvatskoj npr. Molydon, ili u Banjaluci A3M..., dakle sve na jednom mjestu - izbor, placanje i montaza, pitam, jer ne znam, postoji li u Sarajevu barem jedno mjesto gdje covjek moze dobiti kompletnu uslugu? ...pa da ne mora opruge nosati po gradu u kutiji, naruciti felge bez guma ili gume bez felgi, pa onda lupati glavu kome odnijeti sve to na (ne)strucnu montazu? Da ne spominjem iole ozbiljnije tuning i styling zahvate... Hvala unaprijed na odgovorima :icon_exclaim:
 
Član
ok nismo hvala ti, ali onda se namece pitanje kako je moguce da pri dnu stranice imate podforum A3M Banjaluka i TAXI-BAR Gradiska, a sarajlijama sipak :icon_eek:
 
Administrator
Dinche je napisao(la):
ok nismo hvala ti, ali onda se namece pitanje kako je moguce da pri dnu stranice imate podforum A3M Banjaluka i TAXI-BAR Gradiska, a sarajlijama sipak :icon_eek:

a3m i taxi bar gradiska su sponzori i imaju pravo reklamiranja :cool:

Buco F1, iako je moj drug, nije zainteresovan za reklamiranje i sponzorstvo pa ga tako nema na stranici

Ti si pitao ko ti tu uslugu moze pruziti u SA i ja sam ti odgovorio (jer moze), a da si pitao za BIH rekao bih taxi-bar i a3m
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top