Kompletna restauracija alu i celičnih felgi

Kompletna restauracija alu i celičnih felgi

Član
aneL-TCE je napisao(la):
perfekcija ! :cool: :D svakaaa cast,steta sto nisi blize i mojim treba jedan ovakav tretman :D

Hvala...

Daljina nije bitna ako se ima volje i zelje, felge vec odavno stizu iz Mostara, ljubuskog, Banja Luke, Splita, Županje, Vinkovaca cak ima najavljenih i iz ZG.

LP
 
Član
ZIMSKA PONUDA ZA RESTAURACIJU FELGI!!!

Flege ostavite sad, a po njih dođete u Martu i tad i placate, BEZ AVANSA BEZ REZERVACIJE!!!
 
Član
imam.... oko 100€ dođe kromiranje seta za 4 felge....

ja sma radio vec na 2 seta... imas slike pogledaj... OZ futura i BBS RS....
 
-Suki- je napisao(la):
imam.... oko 100€ dođe kromiranje seta za 4 felge....

ja sma radio vec na 2 seta... imas slike pogledaj... OZ futura i BBS RS....

Toliko su i novi...iako bi ja vise volio kromirat ove originalne...
Nego de mi reci kakav je posao jel bas dobro odradjeno i da li je to cijena s pripremom ili bez?
 
Član
bogami 140-ak novih vijaka ne kosta 100€... onda sma ja lud sto sam kromirao 2 seta, u pitanju je TVRDO kroimiranje sistemom kojim se kromira oruzje nije nikavo mazanje dekorativnim kromom kao sto se sad ove cesme rade...

mada sam rekao da to necu nikom vise raditi usluzno pa ako je neko zainteresovan nek se javi pa cu vidjet jel imam vremena.

hafaR_ABF je napisao(la):
koja je cjena da se srede 4 felge kombinacija fabranja i poliranja moze odg na PM;)

slika najostecenije felge ne PM pa ti javim cijenu ;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
pa to je super cijena netreba se zajebavati samo ako nisu kina majka.

Nisu dobri su i kvalitetni...nego najgore sto nisu original pa na njima ne pise ono "bozanstveno" BBS:D:icon_cry:

o pa to su onda vijci za ''ostale felge'' npr kao na mojim ETABETA i vjeruj mi da nepodnose ni pribliznu kilazu kao org BBS ili OZ vijci ;)
 
Znam da nisu....ali eto zato i kazem da prvi ja a koliko vidim i ostala ekipa vise voli dati 100E za uredjenje org.sarafa nego kupiti ove zamjenske....naravno ako ce to biti odradjeno kako valja
 
Član
ove sam ja radio..

slika-46977-2012-08-1344069254-velika.jpg


300737_274286225924364_2081489897_n.jpg
 
Top