Komentari vezani za PS

Komentari vezani za PS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Slabe fajde od toga, koristimo ja CS2 ali sa krakom imas bagova i zapinje, pada trza, odi 1,5 KM u prvi PC shop i kupi sebi instalaciju.
 
Član
Samo josh da pitam ima li puno razlike u odnosu na ps cs2 i starije,jer mislim da u igraoni imaju samo stariji...tj ima li ove glavne funkcije,zamjena felgi,boja auta i slichno....ne razumijem se bash u ovo sorry:icon_rolleyes:
 
Legend
Neke male razlike u brushovima ima ali u principu je isto to. alatka pomocu koje mjenjas felge je laso tool, ona ima u svakom.
 
ma uzmi Cs2 odlican je ima sve sto ti treba , ... a felge se ne mjenjaju lassom, to jos koriste samo pocetnici jer ostavlja ruzne i neprecizne linije, za to se koristi pen tool , ili eqliptice marque tool ako se radi o okruglim predmetima.... a za sve je najbolji pen tool jer ima mogucnost feather-a koji lijepo oblikuje ivice i ne cini ih ostrima... malo ga je teze nauciti koristiti al zato ga svi koriste ko god ozbiljnije zeli da udje u svijet PS auta..... a najbitnije je sad d a potrazis tutorial-e i da lagano pocnes sve ce kasnije samo nadoci... sretno
 
Legend
Joj mog Fallena

j ima li ove glavne funkcije,zamjena felgi,boja auta i slichno

Sta ti ovo govori ??? svegati. Da je profesionalac. Nemoj mu komplikovat, samo nek koristi laso dok nauci osnove, i daj mu link za onaj tut osnovni o kompletnom PS-u.
 
Član
E nashao sam ja tutorial i gledao sve kako se radi i mislim da je korishten laso tool za mijenjanje felgi i eraser poslije za ivice tako da ne znam koji je u pitanju ps-vjerovatno stariji....a poshto sam ja pochetnik u ovome ne treba mi taj novi koji navodish FallenAngel:)......Jedino ako imash link za cs2 da ga skinem i probam


ps:Vas dvojica ste non stop u konfliktu:lol:a obadvojica znate radit extra,zato opustite se:DNhf
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top