komentari u projektima

komentari u projektima

mogu li mehanicari ponovo napraviti da u projektima ne moze niko pisati osim autora teme, a da za komentare postoji posebna tema. kako je i prije bilo.
gledam d@lly-jev projekt, pa mi nesto zao da onako dobra tema bude zatrpana kometarima..
 
Član
Meni je bolje ovako kad su slike projekta i komentari zajedno u temi,onako se moras ici sa teme na komentare pa posebno uploadovat neku sliku ako hoces je komentarisat idt, a nakupi se i dosta slika na jednoj stranici kad nema komentara pa to dok ucita :icon_rolleyes: nek stoji ovako kako i jeste :D
 
Član
adi187 je napisao(la):
Meni je bolje ovako kad su slike projekta i komentari zajedno u temi,onako se moras ici sa teme na komentare pa posebno uploadovat neku sliku ako hoces je komentarisat idt, a nakupi se i dosta slika na jednoj stranici kad nema komentara pa to dok ucita :icon_rolleyes: nek stoji ovako kako i jeste :D

slazem se s tebom, death prijedlog odbijen, iako te volim mnogo :D
 
Član
Slazem se sa Death_beat-om, jer ima projekata po 200 strana, pa valja to pregledati sve. Bilo bi bolje da je uradjeno posebno tema projekta, posebno komentari, nesto kao na vwcc.
 
Član
jeste fkt vwcc pravo organizovan prvi put je samo postavljanje malo komplikovanije al onda samo dopunjavas Death_beat ima pravo
 
pa bas je problem u tim velikim, eno enessov projekt ima 188 strana i kako da ja sad to sve presaltam da pogledam radove. a da je on samo pisao u jednoj temi bilo bi na 4-5 strana i super.

@andel, feel free, ljubav nema veze sa sluzbom :*
 
Dovoljno bi bilo da forumaši malo razmisle gdje će šta pisati i sve bi bilo ok, ovako svaka tema 90% spama a ostalo komentari i postovi vezani za temu.
 
Član
Sto se tice projekata stvarno je tlaka pogledati neciji projekt od 200 stranica.Pogledas prvu i zadnju stranicu i zdravo.Covjek stavio nove stope i onda ide 5 stranica komentara, te odlicne su,te nevaljaju,te legle mu,te ovo te ono i onda ko ce tu nesto napisati i skontati auto ko nije pratio projekat iz pocetka.Zato predlazem da oni koji imaju svoje projekte,promjene na autu ne stavljaju u nove postove nego da samo editiraju i dopunjavaju prvi post i da stavljaju slike u prvi post a da komentari idu u zadnje kao i dosad.Lijepo vidis u prvom postu kompletnu evoluciju auta sa svim fotografijama i onim sto je radjeno na njemu i sve sto uradis novo samo dopunis u prvi post.Sto mislite?
 
Top