Komentari projekta Renault 5 GTD by Roki_actros

Komentari projekta Renault 5 GTD by Roki_actros

Komentari projekta Renault 5 GTD by Roki_actros

http://www.bhtuning.com/renault-5-gtd-by-roki-actros-t-68871.html#pid1065038
 
Član
ATS-ice MUST na ovim autićima.. Mada su meni su najljepše bile ove iz 2010 Felge Clio 16V Speed line turbine 15" 6,5 J ET36
 
guja rules, uz malo nesrece mogla zavrsit kao INSTALL NEW SOFTWARE u Golfu :lol::lol:

meni licno ljepsi sa BAD LOOK-om, a felge ces svakako opet zamijenit pa ih necu kometarisat :lol:

interesuje me zasto stoji oznaka GTD a obicni dizel???
 
@zlajaaa: Hvala..Speedline Maracana su dobre felge, ali su preteske te sam ih iz tog razloga i prodao..

@mokeBass: Hvala. Tako je fabricki polozaj zvucnika i ostali elementi, jedino su mrezice aftermarket jer su fabricke meni licno ruzne.

@Dzoni3: Hvala

@GreenDevil: Vidis, vidis, i oko felgi se nesto cacka :D Da nije uradjen upgrate kocnica, bilo bi pola Golf pola Renault :D
 
Član
Ma guja je prava legenda nasa. Svaka ti cast roki, za toliko strpljenja, toliko ulaganja, ulozenog vremena i ljubavi ulozene u ovo auto. Prava je pojava na cesti, nesto tako staro a tako sredjeno se ne vidja cesto ;)

Planovi s motorom naravno raduju, a felge su najmanja briga, sve mu lijepo stoji, samo ovaj old skul fazon i nema brige. Sretno ti u nastavku, sta god odlucis da radis
 
Član
I mene interesuje zasto je na svakome gtd a obicni 1.6D , Ja ovoga stranca sto sam imao obicni 1.6D a znak gtd :icon_question:
 
Početnik
Guja je zvijer, imas dvije najljepse i najbolje petice ;)

A viduuu felUgaa za teee:
http://i54.tinypic.com/23rwkz5.jpg

:D
 
Grand Turismo Diesel...GT oznaka opreme...Imas SD, TD i to su siromasni modeli, goli kao pistolj..

@Oggy : 'fala maca braca..Siroko je to za moj evri dej kar..6,5J je plafon sa ET-om 35...Da mi je naci sta recimo 6J ET18 bilo bi pun pogodak..
 
Član
Pratio sam projekt od pocetka po meni je ovo najbolje uradjen projekt na BhTuningu bez daljnjeg ;) jos jednom svaka cast :cool: ovo je pravi primjer kako se auto treba da izgleda i da se radi ;)
 
Top