Komentari - Honda Civic '88 Sedan 1.6 16V by Pejky

Komentari - Honda Civic '88 Sedan 1.6 16V by Pejky

Član
http://www.bhtuning.com/honda-civic-88-sedan-1-6-16v-t-40555.html
Evo i tema za komentare, pitanja, pohvale, kritike...
 
Auto je rastavljeno do zadnjeg sarafa i radi se sve "Jovo na novo" ..Emire svaka cast, ima to da bude extra japanac ;) Dosla je u prave ruke..Sretno u nastavku, pomagat cemo se u sarafanju ;)
 
Ja mislio da sam ja dobro proso sa svojim yugom kojeg sam platio 450, i sad me ti ubijes s tim da si ti hondu platio 550 :icon_confused:
Dobra Honda sretno u nastavku radova ;)
 
Član
Koliko vidim, auto je u raspad stanju, ali za te pare se isplati. Nadam se da ces ga dobro srediti.;)
 
I ja sam jednu pazario,isto 88. god ,samo hatch,ne sedan i koliko vidim u prilicno istom (losem) stanju.

Samo naprijed sa radovima,apdejtuj sve sto uradis,ja cu svoju predstavit za desetak dana ;)
 
Član
i ja sam imao nekad hondu ali prelude,ne bi sad imao živaca opet tako nešto popravljati i ulagati nije nimalo lako nema ni djelova a sve preskupo,ja sam moju hondu prošle god. prodo za 100eur imala totalku samo prednji kraj ostao čitav,
svaka čast na izboru auta i nek je sa srećom projekat ;)

EDIT
ako kome od hondaša trebaju amortizeri za preludu imam prednje nove,garancija, kayaba plinski...
 
Član
Hvala svima...
Nekako me veseli to sto je mehanika skoro pa sasvim ispravna, motor je extra, a i za dijelove sam se snasao mogu reci odlicno...
Jedino sto je stvarno lose je limarija, ali i to nije toliko koliko sam ja ocekivao:cool:

Naravno da ce sve biti redovno propraceno slikama, samo dok se uhvati vremena da se sta vise odradi, jer sve sto radim, radim poslje 5 (kad dodjem s posla), subotama i nedeljama.

@roki, sad sam bio gore u radionici, i vidim da se radilo, reno prevrnut na stranu...
 
Član
Svaka cast! Lijep projekat! Samo nastavi i obavjestavaj nas! Bice nam drago procitati kako se Japanac vraca u zivot! :cool:
 
@pejky: Dobro si ti ono zastitio, fino se primila temeljna...Jeste jeste, juce Soko i Ja prevrnuli ga za 5 min...Skidala se zastita, u subotu ako Bog da nastavak ;) Vidimo se :cool:
 
Član
Evo vec 2. dan za redom idem u radionicu, a ne stizem nista uradit na svom autu, sve tudje krsheve radim...
A materijal se svakodnevno slaze, danas nabavljeno jos lima (0,8mm), zastita za podove, jos temeljne...
Ovih dana moram nabaviti i neki mat crni lak da ofarbam prostor oko motora, i taj dio je spreman za vracanje motora:icon_biggrin:

@roki - svaki put samo bacim oko na renoa, vidim nisi ni ti dolazio, ajd reko dobro je, ima i sporijih od mene:lol:
 
Bitno je da si ove grifove pohvatao :D Ma radis ti to fino...Ne mozemo Hasu da uganjamo da povari ono jos malo...Uglavnom radi se po malo ;)
 
Član
Znam, i ja sam ga ganj'o da odem do njeg da isjecem lim za pragove, al' on subotom i nedeljom pobjegne izvan TZ i opija se:D
 
Top