Komande na volanu i novi plejer

Komande na volanu i novi plejer

Član
U autu imam fabrički kasetofon i imaju komande na volanu, htio bih kupiti novi pleyer ali mi rekoše da u tom slučaju neće raditi komande s volana? Jel to tačno, ako jest ima li riješenje?
Hvala
 
Član
nece,ni komande,ni displej,pretezno...imas neki uredjaj u caraudiu i kosta 200+ KM,da bi radilo:icon_smile:
 
Član
Imas masu tema sa tim "problemom" na forumu - trebao si potraziti ;) Tacno je sto su ti rekli Rjesenje je da kupis adapter uz HU a kod nas u BiH mozes naci za alpine i rijetko koji kenwood Adapter kosta oko 200 km ;)
 
Član
imas i onu kasetu,cener je,ubacis je unutra a na kraju zice je 3,5 mm dzek,pa moze sa dosta telefona muzika,mp4 playera itd :D
 
Član
Imas sonyeve playere koji podrzakju fabricki bez adaptera komande na volanu, display mislim da ne radi al zato nisu ni skupi oko 200 KM nov player polovan mozda i za 100 KM da se moze naci ne znam tacno koji modeli podrzakju al znam da ima na par ta opcija ;)

Al bolje imat MP3 i usb nego komande na volanu :D dobijes jos i daljinski pa mozes prebacivati pjesme ak ti je mrsko na playeru :D Ja bi ipak stavio cd mp3 player pa kakav bilo nema il ganjaj orginalni CD za opela al mislim da oni samo audio cd ocitaju
 
Član
Ovaj bi trebalo da može bez problema, ili mu treba adapter?

http://www.sony.ba/product/ica-bluetooth-car-stereo/mex-bt2900
 
Top